fbpx

Роки йшли, а пам’ять про Діма не пропадала. Оля мріяла тим хлопцем, від якого відмовилася. Діма тим часом одружився. Життя у нього протікало у сімейному стилі

Моя подруга Оля зі шкільної лави дружила з хлопцем на ім’я Дмитро. Відносини у них розвивалися і все йшло до весілля, але одного разу Оля вирішила зробити Дімі подарунок.

Вона пішла з останніх двох пар, купила суші і все для цього необхідне і вирішила відвідати свого кавалера.

Зателефонувавши до його квартири, двері довго ніхто не відчиняв. Нарешті двері відчинилися. На порозі стояв пошарпаний Діма, а за його спиною була одна з наших однокурсниць.

Цей випадок просто здивував Ольгу.

Вона пішла від Діми і впала в надзвичайну депресію. Хлопець намагався якось виправдатись, але дівчина не давала йому шансів. Пара повністю розійшлася.

Роки йшли, а пам’ять про Діма не пропадала. Оля мріяла тим хлопцем, від якого відмовилася. Діма тим часом одружився. Життя у нього протікало у сімейному стилі.

Пара хотіла дітей, але, на жаль, у них цього не виходило.

Оля була самотня. Одного разу вона зустріла чоловіка в поважному віці. Його звали Артур. Він дуже нагадував Олі за своєю поведінкою Діму.

Із Артуром Оля зустрічалася майже рік, але весілля так і не зіграли. Артур сильно захворів і згодом сам запропонував Олі розлучитися.

У Дмитра сімейні стосунки також дали тріщину. Дружина хлопця сходила на дівич-вечір до однієї зі своїх подруг, результатом чого стала її зрада Дімі.

У результаті сім’я розпалася. Діма сам подав на розлучення.

Далі хлопець жив сам і нікого не шукав. Це тривало доти, доки Діма та Оля несподівано не зустрілися. Це сталося випадково.

Обоє опинилися в театрі на одній виставі. В антракті вони й перетнулися. Пара зовні помітно подорослішала, але це не завадило спалахнути почуттям практично моментально.

Молоді люди, поспілкувавшись та розповівши про життя та свої проблеми, зрозуміли, що в їхній долі вони самі є головними героями. Буквально протягом півроку пара одружилася.

Через рік у них народилася дочка, яку вони люблять найбільше у цьому світі.

До цього дня я нерідко заходжу до своєї подруги і бачу, наскільки міцна їхня родина. Часом треба багато чого пережити, щоб усвідомити, хто насправді та людина, з якою ти будеш разом усе життя!

Фото ілюстративне, спеціально для ibilingua.com.

You cannot copy content of this page