fbpx
Шоу-бізнес
Роки не владні: як зараз, через 36 років, виглядає головна героїня міні-серіалу “Корольок – пташка співоча” Феріде – 59-річна Айдан Шенер. Життя жінки склалося непросто, але щасливо – все визначила відмова від паранджі

Драма “Корольок – пташка співоча” вийшла на екрани у 1986 році і полюбилася мільйонам глядачів по всьому світу. Роль головної героїні  – Феріде – в серіалі зіграла турецька актриса Айдан Шенер.

Минуло 36 років, але відтоді “Феріде” нітрохи не змінилася. Враження таке, що над Айдан Шенер роки не владні. Життя жінки склалося непросто, але щасливо.

Турецька акторка Айдан Шенер пройшла довгий шлях від дівчинки з бідної сім’ї до культової красуні, на місці якої мріяла опинитися тоді кожна дівчина.

Драму, яка зробила Айдан Шенер зіркою, знято за мотивами роману Решата Нурі Гюнтекіна “Корольок – пташка співоча (Чаликушу)”. Айдан зіграла у ні головну роль – сильної і незалежної, але в той же час глибокої і вразливої дівчини на ім’я Феріде. За розвитком її  взаємин і кохання  з кузеном Кямраном стежили мільйони глядачів по всьому світу.

До “Королька” Шенер встигла завоювати титул Міс Туреччина, і навіть представити свою країну на конкурсі Міс Світу в 1981 році, поступившись перемогою учасниці з Венесуели.

Після конкурсу краси дівчина поєднувала роботу моделі з акторською кар’єрою, а гучний титул забезпечував їй головні ролі. Так в 1986 році, коли вийшов “Корольок” 23-річна Шенер прокинулася відомою не тільки в Туреччині, але й у всьому світі.

Та повторити оглушливий успіх Айдан не вдалося, навіть незважаючи на те, що вона продовжувала активно зніматися.

Не склалося і особисте життя турецької красуні: вона вийшла заміж з великого кохання за футболіста Айхана Акбіна. Жінка подарувала чоловікові доньку Еджем. Дівчинка успадкувала красу матері, проте вирішила пов’язати своє життя з архітектурою в майбутньому. Та цього Айхану було недостатньо.

Акбіна злила популярність дружини, він мріяв, щоб вона стала зразковою домогосподаркою, через що пара постійно конфліктувала. Так тривало майже десять років, поки Айхан не подарував Шенер на День народження паранджу. Актриса не оцінила такий подарунок, забрала речі і доньку, і назавжди залишила чоловіка.

Зараз Айдан Шенер 59 років. Час від часу вона з’являється на екранах в якості запрошеної гості, проте до публічності не прагне. Актриса веде розмірене життя у власному особняку, а також є активісткою із захисту прав тварин.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Aydan Şener (@aydannsener)

На свій вік Айдан просто красуня! Доглянута, витончена, стильна і життєрадісна.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел.