fbpx
життєві історії
Роман переїхав у місто до Каті, там вони одружилися і почали сімейне життя. Від діда Катерині дісталася у спадок хороша квартира, батьки подарували їм на весілля машину. Він не заперечував, але в найвідповідальнішу мить раптом захвилювався. Чи зможуть вони з Катею впоратися з двома маленькими дітьми

Роман переїхав у місто до Каті, там вони одружилися і почали сімейне життя.

Від діда Катерині дісталася у спадок хороша квартира, батьки подарували їм на весілля машину. Молодята жили в коханні та злагоді, відкрили власний бізнес. Але ніяк не могли стати батьками, Господь не посилав діток.

Після 12 років шлюбу вони вирішили стати прийомними батьками якійсь самотній дитинці.

За збігом обставин, скоро після цієї розмови Роман потрапив до лікарні. У її дитячому відділенні лікарні лежали дві сестрички, трирічна Галинка та дворічна Іра.

Їхню маму недавно забрала дорожня пригода, і сестер оформляли в дитячий будинок. Дівчака були дуже привітними і дружелюбними. Чужі діти стали близькими персоналу, і навіть пацієнти швидко до них прив’язалися, дарували їм солодощі та іграшки.

Роман теж потоваришував із Галинкою і зважився на серйозну розмову з дружиною: він хотів удочерити цю чудову дівчинку. Катю втішила пропозиція чоловіка, і вона одразу погодилася. Сусіди по палаті казали чоловікові:

– У такому разі треба брати обох! Хіба можна розлучати сестер?

Він не заперечував, але у найвідповідальнішу мить раптом захвилювався. Чи зможуть вони з Катею впоратися з двома маленькими дітьми? Вони ніколи цим не займалися і батьківських навичок вони не мають зовсім.

Роман переконав себе, що сестри швидко забудуть одна про одну, адже вони зовсім маленькі. Тим більше, що з’явилася інша сім’я, яка хотіла удочерити Іринку. Роман зрадів, що у другої дівчинки теж з’являться батьки, та заспокоївся.

Вони з Катериною швидко прив’язалися до Галинки, полюбили її як рідну. Дочка підростала. Усі родичі та сусіди стали помічати, що зовні дівчинка дуже схожа на Романа: такий самий ніс, розріз очей та посмішка. А знайомі не могли повірити, що вона є прийомною. Знайшлися й такі, хто питав:

– Ви не пошкодували, що вдочерили її? Адже це чужа дитина!

У відповідь на це Роман журився:

– Якщо я про щось і жалкую, то тільки про те, що не взяли одразу двох сестер! Це найбільша помилка у моєму житті!

Минули роки. Галина стала дорослою, нещодавно вийшла заміж і народила двійню. Роман і Катерина няньчаться з онуками. А Галина зараз займається пошуком своєї рідної сестри. Вона обов’язково її знайде!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, ibilingua.com