fbpx
життєві історії
Роман таки вирішив, щоб мамин подарунок – путівка до сонячного Єгипту – не пропав, він полетить туди сам, без мене. Ну і нехай. На третій день після його від’їзду, а це бум мій перший вихідний, я вирішила повалятися в ліжку. А для чого прокидатися, їсти ж готувати нікому. Але мій затишок перебила Ольга Петрівна, яка увійшла в кімнату без стуку

Роман таки вирішив, щоб мамин подарунок – путівка до сонячного Єгипту – не пропав, він полетить туди сам, без мене. Ну і нехай. На третій день після його від’їзду, а це бум мій перший вихідний, я вирішила повалятися в ліжку. А для чого прокидатися, їсти ж готувати нікому. Але мій затишок перебила Ольга Петрівна, яка увійшла в кімнату без стуку

Лесю, ти знаєш, я в теплі краї лечу на наступній неділі. Мама вже навіть путівку придбала. Може ти складеш мені компанію?, – невпевнено сказав Роман.

– Ти ж знаєш чудово, що я працюю і ніхто мене з роботи на наступній неділі не відпустить – роздратовано сказала я – у мене відпустка тільки в липні. Такі речі взагалі треба разом обговорювати!

– Але мама вже купила путівку… Не хочеться її ображати… Я напевно все таки полечу – сказав мені Роман.

– Та будь ласка, скатертиною тобі дорога!

Мене дратував подібний стан справ. Рома не працював, ще навчався в університеті. Можна було і почекати до моєї відпустки і поїхати разом. Але ж ні, втрутилася його матуся і купила йому ту путівку. І він не міг мамі відмовити, перенести дату відпочинку. Як завжди і у всьому, мамин синочок.

Жили ми з Романом в квартирі, яку йому купила мама. Двокімнатна. У мене також є своя квартира, але скромненька – однокімнатна і в не дуже хорошому районі, тому в нього було жити зручніше.

Після вильоту Романа пройшло два дні, у мене був вихідний, я солодко спала, відсипаючись після ранніх підйомів. Пролунав скрегіт ключа в замку. Я ледве розліпила очі, не розуміючи, хто це може бути. Але тут в кімнату заглянула мама Романа, така вся щаслива і сповнена сил.

– Люсю, вставай! Скільки можна спати! Я тут шпалер купила, давай ми з тобою ремонт зробимо, поки Ромашка в Єгипті! Шпалери поклеїмо, стеля побілена, пошуршимо трохи! За тиждень якраз впораємося! Уяви, Ромашка з моря приїде, а тут вже квартира відремонтована, ось він зрадіє!

– Ольга Петрівна, тобто Роман буде на сонці ніжитись, а я в цей час після роботи повинна ремонт в його квартирі робити? Щоб він зрадів?

-Ну так, невже ти не хочеш його порадувати?

– Ні не хочу! Уявіть собі! Якщо вам так хочеться його порадувати, робіть ремонт самі, або наймайте робітників, я і пальцем не торкнуся.

-Ну-у, ось ти і показала своє справжнє обличчя. Десь в глибині душі я знала яка ти, але не хотілось у це вірити. Так ось що я скажу тобі милочка. Тепер мій Ромашка ніколи на тобі не жениться.

– А щоб одружився, треба шпалери йому в квартирі поклеїти? Це тест такий, чи що?

– Я була розлючена – ну значить, вважайте, що я його не пройшла.

Я швидко одяглася і грюкнула дверима. Минув тиждень. Я насолоджувалася тишею і спокоєм у своїй маленькій і затишній квартирці. Подзвонив Рома, який повернувся з Єгипту, і з ходу почав з претензій: – Привіт, чому ти не допомогла мамі? Мабуть, руки б відвалилися! Їй довелося робочих наймати!

– Знаєш, дорогий мій, а давайте но ви з мамою як небудь самі далі, без мене! – відрізала я.

Минуло вже років 15 з закінчення цієї історії. Я вийшла заміж і стала мамою двох чудових дівчаток. А Рома втретє розлучився. Мабуть, мамин тест на хорошу дружину ще ніхто не пройшов.

Фото ілюстративне, з вільних джерел

Сподобалась стаття? Поділіться з друзями на Facebook

You cannot copy content of this page

facebook