fbpx
життєві історії
Роман у мене ще такий молодий, – говорила свекруха про мого чоловіка, – повинен гуляти, а дружина – терпіти, відпускати! Востаннє ми були у свекрів на Закарпатті цього літа. Оксана Володимирівна мою відповідь зрозуміла по-своєму. Ввечері, коли я вийшла з кімнати, вона говорить Ромі: – Синку, тобі треба в спортзал ходити, ти будеш ще гарнішим, всі жінки будуть на тебе, як бджілки на мед, злітатися!

Мама мого чоловіка живе далеко, в селі на Закарпатті, чому я дуже рада. Зустрічаємося ми рідко, вперше я побачила Оксану Володимирівну, коли чекала нашу донечку. Вдруге ми побачилися, вже коли я народила. Тоді я з нею залишилася сам на сам, ось і почалися непорозуміння: людина наче приїхала допомогти з дитиною, а в результаті я з нею як ще з однією дитиною провозилася, за ті два тижні я неймовірно втомилася, а чоловік тоді  був якраз у відрядженні.

Оксана Володимирівна відкрито говорила мені, що не хотіла мене у невістки, що її син вартий кращої пари. А я, до слова, взагалі не поспішала заміж, на цьому наполіг виключно Роман.

– Роман у мене ще такий молодий, – говорила свекруха про мого чоловіка, – повинен гуляти, а дружина – терпіти, відпускати!

Я ввічливо сказала, що у мене на це інша думка, але вона зробила вигляд, що не почула.

Востаннє ми були у свекрів на Закарпатті цього літа. Оксана Володимирівна якось у розмові запитала, чим ми вдома займаємося у вільний час, ну я і кажу: любимо спільні прогулянки і басейн. В спортзал, поки дитина маленька немає можливості ходити, Ромка ревнивий, не на стільки, що я прямо вдома зачинена, але в спортзал хоче ходити разом зі мною, коли дитина в садочок піде. Хоча я не проти його тренувань, спільне відвідування – це його бажання.

Але Оксана Володимирівна вона це зрозуміла по-своєму. Ввечері, коли я вийшла з кімнати, вона говорить Ромі:

– Синку, тобі треба в спортзал ходити, ти будеш ще гарнішим, всі жінки будуть на тебе, як бджілки на мед, злітатися!

Я трохи здивувалася, м’яко кажучи, навіщо сину таке говорити? І потім почалося: щоразу вона намагається посіяти недовіру між нами з Романом в плані вірності. То мені каже: у тебе зовнішність така, що тебе на двір саму не можна випускати, а оце недавно дзвонить і питає: ну, як там мій син, так само в кабінеті з жінками працює? З чого вона це взяла, я не розумію, у нього чоловічий колектив і Оксана Володимирівна це знає, там всього дві жінки і ті пенсійного віку.

Воно б і нічого, собача дзявкає, а слон іде собі, але я просто не можу зрозуміти, чому їй не живеться спокійно?Навіщо вона це робить? Хоче позбутися саме мене? Думає. наступна краща набагато буде?

Коли намагаюся у свекрухи прямо спитати, вона вмикає режим “дурненька”. Мені, чесно, вже спілкуватися з нею взагалі не хочеться, не знаю, як і поводитися з нею. Можливо, старші жінки мені тут щось мудре порадять, адже мами у мене вже немає, ні у кого і запитати.

Передрук без посилання на Ibilingua.com заборонено

Фото ілюстративне, Ibilingua.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!