fbpx

Російська оперна співачка і довірена особа путіна Ганна Нетребко, яка фотографувалася з прапором «Новоросії», зреклася кремлівського діда: Зустрічалася з ним лише кілька разів. Я категорично засуджую війну в Україні, і мої думки з жертвами цієї війни та їхніми сім’ями, – більш ніж через місяць після російського вторгнення в Ураїну, і залишилася без контракту

Російська оперна співачка Ганна Нетребко зреклася Путіна. Але в Метрополітен-опері поки що не готові відновити з нею контракт.

Російська оперна співачка Ганна Нетребко, яка була довіреною особою Володимира Путіна на виборах, отримувала з його рук нагороди, виступала на відкритті Олімпіади в Сочі і навіть сфотографувалася з прапором «Новоросії» разом з одним із сепаратистських лідерів Олегом Царьовим (згодом вона заявила, що не знала про значення символу), засудила війну з Україною – більш ніж через місяць після російського вторгнення в нашу країну.

«Я категорично засуджую війну в Україні, і мої думки з жертвами цієї війни та їхніми сім’ями. Моя позиція зрозуміла. Я не є членом якоїсь політичної партії і не є союзником якогось лідера Росії. Я визнаю і жалкую, що мої минулі дії чи заяви могли бути неправильно тлумачені. Насправді я зустрічалася з президентом Путіним лише кілька разів за все своє життя, зокрема з нагоди вручення нагород на знак визнання мого мистецтва та на церемонії відкриття Олімпіади.

В іншому я ніколи не отримувала жодної фінансової підтримки від уряду Росії, живу в Австрії та є її податковим резидентом. Я люблю свою батьківщину, Росію, і шукаю миру та єдності лише через своє мистецтво.

Після оголошеної перерви я відновлю виступи наприкінці травня, спочатку у Європі», – написала Нетребко на своїй сторінці у ФБ.

Тим не менш, театр Метрополітен-опера в Нью-Йорку, який раніше розірвав контракт з Нетребко, поки не готовий переглянути своє рішення.

«Ми прочитали публікацію Ганни, але поки що не готові змінити нашу позицію», – цитує директора Метрополітен-опери Пітера Гельба Німецька хвиля. «Якщо Анна в довгостроковій перспективі продемонструє, що вона всерйоз і повністю дистанціювалася від Путіна, я буду готовий до розмови», – додав Гельб.

Цікаво, що спонукало Нетребко засудити російсього диктатора?

Слава Україні і ЗСУ!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джелел.

You cannot copy content of this page