fbpx

Російська співачка і пропагандистка Валерія засмутилася, що не відбувся її концерт в Дубаї, але запевнила: «Музиканти Дрезденського оркестру не захотіли виходити на одну сцену із російськими артистами. Нічого страшного, переживемо і це. По-хорошому, потрібно рідше дивитися новини. Знаючи, яким буйним кольором там цвіте русофобія, я не відчуваю жодного бажання поїхати туди»

Співачка і пропагандистка Валерія дала інтерв’ю виданню «АіФ»

– Медійна людина і без соцмереж?

– Мені це перестало бути цікавим. Все здається дрібним та незначним. Так, я заходжу до соцмережі, щоб підтримувати зв’язок із шанувальниками, які живуть не лише в Росії. Не хочу позбавляти себе змоги спілкуватися з ними. Але вже не можу з колишнім ентузіазмом користуватися Instagram. Вони не хочуть нас бачити, вказують, що казати, а що ні. Тому просто сповіщаю своїх підписників слідувати за мною в інші соцмережі, зокрема, у Telegram. По-хорошому, потрібно рідше дивитися новини. Не потрібно, як багато хто це робить, божеволіти. Мені здається, ми на це сьогодні захворіли. Треба від цього виліковуватись.

– Яким чином?

– Мені допомагають фільми того ж таки Ельдара Рязанова, який переносять у добрі добрі часи, де комфортно і затишно. Вони наповнені такою духовністю та світлом, що здатні лікувати. Але це вони на мене так діють, а на молодших, мабуть, навряд.

– Цілих 2 роки була пандемія. Наразі через операцію в Україні людям знову не до пісень?

– Це через загальну обстановку та тривожний фон у світі. Знаю, що багато артистів скасовують концерти з різних причин. У мене скасувався один виступ за кордоном – у Дубаї планувався Дрезденський оперний бал. Музиканти Дрезденського оркестру не захотіли виходити на одну сцену із російськими артистами. Там мали виступати Світлана Захарова, Вадим Рєпін. Але нічого страшного, переживемо й це.

Виступ в ОАЕ скасувався, натомість виникли інші пропозиції. Днями виступала у Ханти-Мансійську на закритті зимових ігор паралімпійців «Ми разом. Спорт». Дуже тепло там зустрічали.

– Чи страждаєш на те, що сьогодні неможливо їздити за кордон?

– Ні. По-перше, тому що минуло дуже мало часу. Не встигли скучити. По-друге, знаючи, яким буйним кольором там цвіте русофобія, я не відчуваю жодного бажання поїхати туди, де тебе ненавидітимуть лише за те, що ти з Росії. По-третє, ми за ці роки так добре вивчили Європу, об’їздивши кожен куточок (не всі країни, але більшу їхню частину), що якщо й виникає бажання кудись поїхати, то не в Європу.

(https://aif.ru/culture/person/valeriya_nichego_strashnogo_perezhivyom_i_eto)

Нагадаємо:  у 2018 році Валерія та ще 22 артисти з РФ виступали на концерті в Криму з нагоди відкриття Кримського мосту. Українські правоохоронці у березні 2021 року порушили проти них кримінальну справу.

Співачка знаходиться в базі сайту “Миротворець” за “антиукраїнську пропаганду та відкрите виправдання російської агресії”.

Слава Україні і ЗСУ!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел.

You cannot copy content of this page