fbpx
Шоу-бізнес
Російська Вікіпедія повідомила трагічну новину про Віталія Козловського: “Його “не стало” десь поблизу Одеси Білгород-Дністровськ” (фото)

Український співак Віталій Козловський поділився з шанувальниками курйозною новиною. Невідомі користувачі в російській версії ресурсу “Вікіпедія” відредагували статтю про зірку, вказавши дату його “останнього дня”.

За оновленою інформацією, виконавець “відійшов у вічність” 18 червня 2022 року в українському місті поблизу Одеси Білгород-Дністровськ. Про це сам артист розповів у Facebook.

“Я вже в іншому світі. Вже як 2 дні! За версією “Вікіпедії”. Хоча, вчора була ситуація коли я був до цього близький, але все обійшлося”, – написав Віталій Козловський, додавши скриншоти ресурсу.

Відмітимо, що в українській версії подібного помилкового твердження не було помічено. Ймовірно, з цієї причини співак вирішив, що статтю відредагували росіяни, яким не сподобалася його діяльність або проукраїнська позиція.

На запитання української акторки Ольги Сумської в коментарях про те, хто так вчинив зі співаком, він відповів: “Мабуть самі ж росіяни”. Артист також додав, що скриншот йому надіслали знайомі, бо сам він регулярно не переглядає російську версію ресурсу.

До речі, один з підписників поцікавився в співака про небезпеку, що спіткала його напередодні. Як з’ясувалося, 19 червня Віталій Козловський потрапив у халепу на автомобілі, та подробиць цього дійства не розкриває.

Інші прихильники зірки спробували розрядити напружену атмосферу, пожартувавши над ситуацією та побажавши йому довгих років життя.

“Воскрес і слава Богу”, “Віталій, значить будеш довго жити”, “Жити тобі мінімум 100 років після такого кульбіта”, “Це добрий знак, переживеш усіх”, “Значить, дуже багато добрих справ, якщо “дехто” вже й до такого зміг дійти в не здорових фантазіях”, – написали вони.

Фото – скріншот з відео