fbpx
Суспільство
Російсько-український продюсер, засновник українського каналу “1+1” Олександр Роднянський розповів, коли Путін почав готуватися до війни і Україні: 20 років тому

14 травня в інтерв’ю, опублікованому на YouTube-каналі “ВBC News Україна” російсько-український продюсер, засновник українського каналу “1+1” Олександр Роднянський заявив, що президент РФ Володимир Путін готувався до нападу на Україну з того моменту, як зайняв цю посаду 20 років тому.

Пряма мова Роднянського:

– До цієї війни люди готувалися 20 років – Путін як прийшов до влади, зрозумів, що Україна є альтернативною цивілізаційною моделлю. І він узяв курс на пригнічення, завоювання чи дестабілізацію України. Усі 20 років він та Росія втручалися у всі без винятку українські вибори. Завжди, без винятку…

І в пропаганді поступово створювався зовсім інший образ українця – образ ворога. Деякі були зображені підлими, інші – жалюгідними, а вся російська думка була заснована на культі перемоги: є спадкоємці перемоги і є зрадники, – заявив Роднянський.

– Пропаганда така ефективна не тому, що немає альтернативних джерел інформації. Все є, але більшість росіян обирає пропаганду. Чому? Тому що це не просто пропаганда. Вона відволікає увагу людей від реальних проблем у своєму житті, де всі повноваження делеговані комусь вище.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, Ibilingua.com.