fbpx
Цікаве
“Росія випробує те, про що навіть подумати не могла за останні 100 років”: новий прогноз астрологині Анни Єфремової, щодо війни в Україні. Чого чекати від “сусідів” у 2023 році

“Росія випробує те, про що навіть подумати не могла за останні 100 років”: новий прогноз астрологині Анни Єфремової, щодо війни в Україні. Чого чекати від “сусідів” у 2023 році.

Астролог дала прогноз щодо війні на 2023 рік. Чого варто очікувати від “сусідів”

Анна Єфремова запевняє українців, щоб навіть не сумнівалися – Перемога за нами.

Астрологиня Анна Єфремова підготувала прогноз для України і наших нападників на 2023 рік. За її підрахунками, “сусіди” програють у війні, а Україна навпаки зміцніє.

“Росія зіткнеться з важкими наслідками своїх вчинків. Залишилося буквально пару місяців як шанс зупинитися. Але я розумію, що “головний” на росії не відступить. А народ занадто одурманений ідеєю нічим не підкріпленої на сьогоднішній день величі. Але моя справа показати, чим все закінчиться. Росія програє цю війну”, – написала Єфремова у своєму Telegram-каналі.

Жінка наголосила, що, якщо ніхто не почує і не скаже “стоп”, починаючи з 2023 року, Росія випробує те, про що навіть подумати не могла за останні 100 років.

“Україна вистоїть, і Україна в 2023 зміцніє. Контрнаступ – це тільки початок, він буде нарощувати свою міць і розростатися у всі боки”, – уточнила експерт.

Фото – скріншот з відео