fbpx
Суспільство
Розенбаум розповів про взаємини з Гордоном і висунув дивні претензії: “Він за свободу України, а я за можливість російським людям читати російські книжки. Він розповідав про якусь свободу, а я йому казав, що не вважаю свободою, коли люди не можуть висловлювати свою думку на користь меншості, яка окупувала своєю ідеологією Україну”

Російський співак Олександр Розенбаум розповів про взаємини з українським журналістом Дмитром Гордоном і висунув дивні претензії – йому не подобається риторика Гордона.

Російський співак Олександр Розенбаум, який підтримав напад РФ на Україну, в інтерв’ю 27 червня Ксенії Собчак заявив, що йому не подобається риторика українського журналіста Дмитра Гордона, оскільки він виступає за незалежність України.

– Ваш друг Гордон – він веде пропаганду? – запитала в Розенбаума Собчак.

 -Я не хотів би взагалі говорити про це, тому що мене із цією людиною пов’язувала досить тісна дружба. Я з ним задовго до війни говорив дуже різко на ці теми. Але я припускаю, що в людей інша думка – людині так добре, вона комфортна у своїх переконаннях. Це нормально, – сказав Розенбаум. – Із Дімою ми дуже сперечалися, кожен залишився зі своєю думкою. І ми й далі спілкувалися. Сьогодні ми, звичайно, із Дмитром Гордоном не спілкуємося.

– Зараз ви його своїм другом не вважаєте? – уточнила Собчак.

Співак у відповідь заявив, що йому далека позиція Гордона, який виступає за свободу України від російських окупантів.

– Він висловлює думки, які мені не близькі, – ті, які він висловлював шість років тому і яких я теж не прийняв. Він за свободу України, а я за можливість російським людям читати російські книжки. Він розповідав про якусь свободу, а я йому казав, що не вважаю свободою, коли люди не можуть висловлювати свою думку на користь меншості, яка окупувала своєю ідеологією Україну, – сказав артист.

Розенбаум заявив, що, на його думку, українці окупували Україну.

– Окупанти насправді – це Західна Україна, прокачана грошима колективного Заходу. Ми щодо цього і сперечалися, – заявив 70-річний співак.

За словами артиста, йому не подобається риторика Гордона.

– Я вважаю, що він пропагандист сьогоднішньої України. І, звичайно, робить свою справу. Але висловлювання мені не дуже симпатичні, – підсумував він.

Після повномасштабного вторгнення Росії в Україну 24 лютого 2022 року співак підтримав російську агресію.

В інтерв’ю Собчак Розенбаум заявив, що в Україні справді “існують люди, яких росіяни називають нацистами й бандерівцями”.

А свого часу у 2014 році співак казав, що міг би “осісти в Києві, якби не Пітер”.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел.