fbpx
життєві історії
Розгнівана коханка пригрозила все розповісти його дружині. “Вона і так все знає”, – несподівано сказав Віталій. Він був в цьому абсолютно впевнений. А ще був упевнений, що така розумна, добра і розуміюча жінка, як його дружина, обов’язково його простить. І він обов’язково виконає обіцянку, дану синові. Ніколи не піде і не кине їх

Сергійко метався в маренні всю ніч. Температура сорок трималася третій день. Лікар швидкої, який зробив укол хлопчикові, велів лягати в лікарню, але дружина підписала відмову від госпіталізації, мотивуючи це тим, що вдома і стіни лікують.

Віталій з дружиною по черзі спали, їли і робили свої справи. Правда, Віталій ще й на роботу ходив, але турботу про сина з себе не знімав.

Ось і зараз, відправивши клює носом дружину спати, він сидів біля ліжка метання в бреду сина, періодично змінюючи вологу ганчірку з чола. Хлопчик раптом різко сів на ліжку і, дивлячись в нікуди, чітко промовив: “Тато, не йди!”.

Чоловіка немов цебром крижаної води облили. Син зараз потрапив в саму точку.

Буквально півроку тому у Віталія з’явилася інша жінка. Причому та, яку він раніше не помічав. Його колишня сусідка по сходовій площадці – Лариса. Зустрілися вони випадково, в кафе, де Віталій як зазвичай обідав. Розговорилися, хто, де. І якось непомітно опинилися в одному ліжку, потім ще раз і ще.

Віталій дивився на дружину і намагався до неї що-небудь відчути, але на жаль… Перед очима вставало таке бажане, випещене тіло Лариси, а на живіт дружини, весь в розтяжках, чоловікові не хотілося і дивитися.

Буквально місяці через два їх зустрічей, Лариса стала вмовляти чоловіка залишити дружину і зажити щасливо з нею. Віталій і сам про це почав подумувати. У дружині його раптом стало дратувати все – від її голосу, до човгання домашніх тапочок по підлозі.

Йому хотілося розірвати це коло непотрібних для нього зобов’язань і красиво піти в захід. Але ось як зробити це красиво…

А тут ще й Сергійко захворів. Батькові доводилося більше часу перебувати вдома, що, звичайно ж, його новій пасії абсолютно не подобалось. Вона надзвонювала йому постійно, ставлячи часом в незручне становище. Ніяк Лариса не могла зрозуміти, що син йому дуже дорогий.

А тут ще й Сергійкові в бреду привиділося те, що хотів здійснити його батько. Чоловіка розривало від думок, як вчинити. За ці короткі три дні, які син хворів, він став розуміти, що те, що у нього відбувається, вірніше, відбувалося, з Ларисою – удаване.

Віталій прекрасно бачив, як дружина піклується про сина. Що вона як була, так і залишилася таким же доброю і чуйною людиною, якою він її пам’ятав в день їхнього знайомства.

Сергійко знову застогнав і розплющив очі. “Тату, ти ж не підеш?”, – запитав він, дивлячись каламутними очима на Віталія. “Що ти, синку, спи”, – відповів чоловік і притиснув дитину до себе.

Незабаром прийшов час чергувати біля ліжка дружині. Але Віталій не поспішав її будити. Він раптом відчув до неї щемливу жалість і ніжність. Нехай поспить, їй ще цілий день чергувати, поки він на роботі.

В обідній час він знову зустрівся з Ларисою в тому самому кафе. Жінка стала відразу ж пред’являти йому різні претензії, але він різко її обірвав. “Ларис, ти прекрасно розумієш, що нас немає. Є Я і Ти, і у нас різні дороги в цьому житті. А то, що було… розважили один одного, не більше”, – сказав чоловік.

Розгнівана коханка пригрозила все розповісти його дружині. “Вона і так все знає”, – несподівано сказав Віталій. Він був в цьому абсолютно впевнений. А ще був упевнений, що така розумна, добра і розуміюча жінка, як його дружина, обов’язково його простить. І він обов’язково виконає обіцянку, дану синові. Ніколи не піде і не кине їх…

Фото ілюстративне, з вільних джерел.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page