fbpx
Шоу-бізнес
Рожден Анусі розповів про відносини з Анною Седоковою та Діаною Арбеніної

9 березня на телеканалі СТБ стартував восьмий сезон популярного шоу “Холостяк”, головним героєм якого став Рожден Анусі.

У першому випуску шоу Холостяк познайомився з усіма учасницями проекту і вже провів першу церемонію троянд, за підсумками якої боротися за серце співака залишилося тринадцять дівчат.

Перед знайомством з дівчатами, він розповів про свої стосунки зі співачкою Анною Седоковою: “Так, ми пробували з Анею побудувати відносини, але в певний момент ми зрозуміли, що два артиста – це дуже складно. Тому кожен пішов своїм шляхом”.

На запитання ведучого шоу Григорія Решетника, чи готовий був стати батьком для дітей Анни співак відповів: “Так, безумовно. Чим більше прив’язується до дітей, тим складніше розлучатися з чоловіком”, – пояснив Ануси.

Читайте також: РЕГІНА ТОДОРЕНКО ЗДИВYВAЛA КАРДИНАЛЬНОЮ ЗМІНОЮ ІМІДЖУ

У 2012 році брав участь в шоу “Голос країни” на 1 + 1, де був підопічним зіркового тренера, лідера рок-групи “Нічні снайпери” Діани Арбеніної.

Григорій Решетник також зауважив, що в ЗМІ ходили чутки про те, що він і Діану пов’язували романтичні відносини. “Ну, у нас є любов, але суто дружня”, – прокоментував співак.

Джерело.

Related Post

facebook