fbpx
Шоу-бізнес
Розкішну віллу Софії Ротару в Криму планують конфіскувати: “Я розумію росіян, розумію мешканців Криму, хочеться відібрати, та й по всьому!”

Розкішну віллу Софії Ротару в Криму планують конфіскувати: “Я розумію росіян, розумію мешканців Криму, хочеться відібрати, та й по всьому!”

Нікому не секрет, що у Криму в знаменитості Софії Ротару є чимала нерухомість. Та за останніми новинами, “сусіди” хочуть відібрати її у співачки.

У свій ювілей Софія Михайлівна вийшла на зв’язок, знаходячись біля будинку батьків у Маршинцях. Зірка заявила, що це для неї місце сили, адже там її коріння. Таким чином вона спростувала новину про свою втечу до Сполучених Штатів Америки. А після повідомила про те, як допомагає Україні. Виявляється, у зірки є фонд допомоги сім’ям військових. Ротару зізналася, що немає звички розповідати про свої добрі справи, однак у цей особливий день попросила зробити пожертву, яка відправиться до дружин та дітей воїнів.

Майже одразу після цього стало відомо, що в росії вже ділять її Віллу в Криму. Так, у артистки є розкішний готель, на який росіяни поклали око. Ба більше, Софія Михайлівна декілька років намагалася його продати, але так і не встигла цього зробити до початку війни. Вже декілька років він не працював і не приймав відвідувачів.

За словами Худякова, багато жителів Криму вимагають, щоб особняк конфіскували на користь держави.

“Я розумію росіян, розумію мешканців Криму, хочеться відібрати, та й по всьому. Але ми так не робимо. Проте перевірка законності придбання історичного особняка, а також податкова перевірка найближчим часом буде запущена. І якщо виявляться порушення, можна за фактом судового розгляду передати його музичній школі чи студії звукозапису”, – повідомив Роман Худяков у своєму мікроблозі.

Фото – скріншот з відео

You cannot copy content of this page