fbpx
життєві історії
Розлучення. У чоловіка троє дітей на стороні? «Бачили оченята, що вибирали. Були дзвіночки, сама не хотіла нічого бачити. Сама винна, думати треба було!» – думають вчорашні подружки. А якщо жінка після розлучення вирішує кардинально змінити своє життя? Дітей на шию до батьків і вперед на пошуки кращого життя?

Розлучення. У чоловіка троє дітей на стороні? «Бачили оченята, що вибирали» – так говорять про жінок, помилились з вибором чоловіка. «Були дзвіночки, сама в упор нічого не бачила» – осудливо кивають колеги.

«Сама винна, думати треба було, від кого народжувати» – злорадно думають вчорашні подружки. А якщо жінка після розлучення вирішує кардинально змінити своє життя? Дітей на шию до батьків і вперед на пошуки кращого життя?

Яні було всього 18, коли вона познайомилася з Ігорем. Дівчина з культурної сім’ї і дорослий хуліган. Здавалося б, що взагалі могло зв’язати настільки різних людей?

А зв’язала їх любов до дітей. Яна, єдина дитина в сім’ї батьків, завжди із заздрістю дивилася на сім’ю тітки: 4 дітей, що стоять один за одного горою.

– Пам’ятаю, вони бігають, грають, а я в стороні стою – гольф новий білий, не можна бігати. Одного хтось образив. Тут же інші заступаються. Дядько з тіткою до цього часу один одного люблять, обіймаються по кутах. Я завжди знала, що у мене буде багато дітей і щаслива сім’я.

Уже в кінці першого курсу Яна поставила батьків перед фактом.

– Я йду з інституту і виходжу заміж! Покликання жінки – зберігати домашнє вогнище і виховувати дітей!

Умовляння і підкупи не допомогли, дівчина твердо вирішила присвятити себе сім’ї. Де жити – було, Яні від бабусі залишилася однокімнатна квартира. Там молода сім’я і почала активно покращувати демографічну ситуацію в країні.

Ігор працював… десь. Десь з навантаженням допоможе, десь лінолеум перестеле, десь щось підфарбує. Забезпечення дуже любить дітей сімейства непосильним тягарем лягло на плечі батьків Яни.

У 24 роки, після народження четвертої дитини, Яна завила. Три хлопчики і дівчинка були погодками і не давали матері ні хвилини вільного часу. Ігор взявся за розум після народження другої дитини – він влаштувався на роботу таксистом, зайнявши гроші на машину у тещі з тестем.

Коли Яні виповнилося 26 і наймолодша дитина пішла в садок, жінка зітхнула з полегшенням. Вона влаштувалася на роботу продавцем в магазин – грошей родині не вистачало, незважаючи на допомогу.

Пропозиція батьків знову піти вчитися було проігноровано, Яні треба було годувати сім’ю. Сім’я зажила. Ну і що, що вшістьох в однокімнатній квартирі? Ну і що, що у чоловіка зарплата в два рази менше, ніж у його колег? Не щастить йому, ось і все. Адже квадратні метри і пристойна зарплата – не головне в житті!

Як виявилося – головне. Ігор, статут тягти на собі «улюблених дітей», чомусь перетворився на «ненаситну ораву», пішов до жінки в роках, зате при квартирі.

– Яна, як ти будеш жити? – рвали на собі волосся бабуся і дідусь, 4 онуки.

– Нормально я буду жити, на аліменти подам! Я дізнавалася – буде мені половину зарплати платити, як миленький!

Яна прорахувала. Яке ж було її здивування, коли подавати на горе-татуся на аліменти вона прийшла не одна. У Ігоря була друга сім’я. І там теж дуже любили дітей. Причому, дама знала про існування законної дружини, але це ні скільки не завадило їй народити від героя-коханця трьох дітей.

Дізнавшись про вчинок чоловіка, Яна пустилася в усі тяжкі. Вона відвезла дітей до своїх батьків, продала квартиру і зникла в невідомому напрямку. Іноді Яна пише батькам, просячи не судити її суворо і звалюючи минулі помилки на молодість і невиправдані очікування.

Поїздивши по країні в пошуках щастя, вона повернулася в рідне місто. Але так жодного разу і не зайшла провідати покинутих дітей.

Батьки Яни, у свій час сподівалися на повернення дочки, пішли до суду. Де і батько, і мати дітей були позбавлені батьківських прав.

Зараз Яні тридцять два роки. Рік тому вона вийшла заміж за свою нову любов – Олексія. Борги по аліментах вона видавала новому чоловікові за неоплачений кредит, який з неї стягують за рішенням суду. Це працювало. Про наявність дітей новий чоловік героїні був не в курсі. І він дуже мріяв про своїх дітей від коханої дружини.

Олексію допомогла випадковість. У ресторан, з нагоди першої річниці шлюбу, пара поїхала на таксі. Водій – «щасливий» багатодітний батько – впізнав свою колишню дружину. Скандал, з’ясування стосунків, «Та як ти посміла кинути наших дітей!». Таємниця Яни стала стала для Олексія справжнім шоком.

Яна безуспішно вимолює прощення у свого поки ще чоловіка. Вона не розуміє ,, А що вона такого зробила? Та й хіба минуле жінки – перешкода для люблячого чоловіка? Але ж просто хотіла бути щасливою… як її дядько і тітка”.

Фото – ілюстративне.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page