fbpx
життєві історії
– Розлучилася з чоловіком через зовнішність. Не підходить більше

– Як там Олена? – запитала я з ввічливості.

Я випадково зіткнулася на вулиці з її мамою, яка дружила з моєю покійною мамою. Лобове зіткнення, що поробиш. Гаразд, вирішила я, трохи світської бесіди мені не зашкодить. Джерело

– Оленка-то? – особа Марини Віталіївни витягнулося, губи піджалися.

– Так зовсім здурів. Розлучилася з Мишком, ідіотка!

– Як? – від подиву я здивувалася. Я бачила Олену кілька разів разом з її чоловіком. Вони виглядали добре – спортивна брюнетка і представницький мужик з «їжачком» на голові.

Ну да, образ трохи з дев’яностих, але з особи, як то кажуть, воду не пити …

– Ну да, розлучилася. А чому? Річ у тім, розтовстів він і їй, королеві, не підходить більше! Розлучилася через те, що він розтовстів? Ну і справи! А Марина Віталіївна продовжувала:

– Саша, ти не уявляєш – він же все для неї робив, все в будинок! Не палив, випивав пару раз в рік усе! Поїсти, правда, любив завжди, ось і розтовстів, та й Ленка його годувати любила … Працьовитий, хороший мужик, та й видатний – так ти ж його бачила … А тепер каже – не можу з таким жити. Ну не зажралась баба-то? Так ще й відпочивати поїхала одна, типу, розлучення відзначити! – сплюнула мати Олени. Що тут відповісти? Я не знала.

Читайте також: Як спекти найсмачніший тертий пиріг з сиром: новий рецепт улюбленої страви

На щастя, Марині Віталіївні треба було в магазин, і ми розпрощалися. Прийшовши додому, я порився в пам’яті, згадала дівоче прізвище Олени і стала шукати її в соцмережах.

Знайшлася вона на диво швидко. «Вільна. Відпочиваю в Туреччині », – було написано в статусі.

На сторінці висів пост про те, що люди зустрічаються-закохуються-розходяться-бла-бла-бла, не осуджуйте нікого, ви ж не знаєте, як вони живуть-бла-бла-бла.

На фото красувалася усміхнена Олена зі струнким підкачаним турком … Я закрила її сторінку і подумала: а чому, власне, вона повинна жити з людиною, якщо їй не хочеться з ним жити?

Мабуть, пристрасть до повного чоловікові зійшла нанівець … Це ж її життя, її рішення, її помилки …

Навіть якщо причина розлучення в повноті чоловіка, чому вона не може бути щаслива після розлучення? Або все-таки з жиру біситься?