fbpx
життєві історії
– Розлучився з дружиною, хочу одружитися на тещі. Мене друзі засуджують, а мені так простіше

вихідні я іноді підробляю в таксі. Робота не складна, а клієнти трапляються різні. Минулої суботи я забрав біля бару чоловіка. Під час поїздки він розповів мені дуже цікаву історію. Джерело

Далі з його слів. Рік тому я познайомився з Юлею на березі чорного моря. Я приїхав відпочивати один, а вона разом з мамою. Незважаючи на різницю у віці (мені 33 роки, а Юлі 21) нам вдалося знайти спільну мову.

Після відпочинку Юля переїхала з Балашихи в мою московську квартиру. Ми стали жити разом.

Молода, красива, пустотлива Юля швидко підкорила моє серце. Я не став відкладати справу в довгий ящик і зробив їй пропозицію. Уже через два місяці після знайомства ми зіграли весілля.

Найщасливішою на нашому весіллі була моя новоспечена теща Маргарита Олександрівна. Вона голосніше за всіх кричала: «Гірко» і була найактивнішою у весільних конкурсах.

Чим більше я дізнавався Маргариту Олександрівну, тим сильніше вона мені подобалася. Чудова жінка. Єдине чого я не розумів чому вона досі одна. Чоловік її кинув кілька років тому, а нового залицяльника не знайшлося. З дружиною вийшло все з точністю до навпаки.

Вже через чотири місяці після весілля романтика і закоханість повністю зникли з наших відносин. На зміну їм прийшли сварки, образи, непорозуміння, претензії.

Ми до останнього намагалися вирішити ці проблеми, але мабуть різниця у віці і різний світогляд дали про себе знати. Сім місяців спільного життя закінчилися повторним відвідуванням РАГСу.

Читайте також: – Вітчим виховував мене 20 років, а я не змогла назвати його татом і не назвала. Шкодую.

Після розлучення Юлька майже відразу поїхала заеордон, я ж залишився один. Колишня теща була однією з перших, хто підтримав мене. Через пару тижнів після розлучення вона запросила мене в гості на чашку чаю. Я погодився не думаючи. На наступний ранок вона приготувала мені сніданок, після чого я поїхав за своїми речами.

Так ми стали жити разом. Коли я розповів про це своїм друзям, то вони були в шоці. Я не очікував, що друзі будуть засуджувати мене.

Вони говорили, що я ненормальний і нічого доброго з цього не вийде. Мені так і не вдалося пояснити друзям, що з Маргаритою мені набагато простіше, ніж з Юлею чи будь-який інший дівчиною, з якою я зустрічався.

У Маргарити ніколи не болить голова, вона завжди смачно нагодує, із задоволенням дивиться зі мною футбол. Я відчуваю кожен день, як вона цінує і любить мене.

Її вік не має для мене значення. Краще я буду жити з досвідченою і зрілою жінкою, ніж з наївною недолітком. На цьому поїздка закінчилася.

Клієнт розрахувався і впевненою ходою попрямував до під’їзду. Я не відразу став брати наступне замовлення.

Сидячи в заведеній машині я намагався осмислити почуте. Мені було складно повірити, що так буває.

You cannot copy content of this page