fbpx
Цікаве
Розпочнеться з 5 вересня: астроекспертка Ольга Медвецька розкрила усі подробиці переговорів з “сусідами”. “Це матиме величезне значення для майбутнього України!”

Розпочнеться з 5 вересня: астроекспертка Ольга Медвецька розкрила усі подробиці переговорів з “сусідами”. “Це матиме величезне значення для майбутнього України!”

Усе зміниться з 5 вересня: астрологиня дала прогноз, що чекає на Україну та коли почнуться мирні переговори

Останній дні серпня та початок вересня не будуть багатими на події, на фронті певною мірою буде “затишшя”. Гарячий період розпочнеться з 5 вересня та триватиме до кінця жовтня 2022 року.

Такий розклад повідомила астроекспертка Ольга Медвецька. За її словами, кульмінаційний період війни України та Росії буде наприкінці жовтня, коли станеться сонячне затемнення – 25 жовтня. Воно збігається з моментом точного напруженого аспекту між Сатурном і Ураном, що означатиме вирішальну битву між минулим і майбутнім, рабством і свободою.

Усі події, що відбудуться 25 жовтня, у дні до сонячного затемнення та після, матимуть величезне значення для майбутнього України.

Переговорний процес може стартувати з 30 жовтня, коли розпочнеться період ретроградності Марса – планети війни та “чорноти”. До нього буде залучено міжнародних посередників, і самі переговори будуть не номінальними, як навесні 2022 року, а націленими на результат.

Медвецька також додала, що головних домовленостей буде досягнуто 8-9 грудня, але самі переговори затягнуться до 13 січня 2023 року. Документи стосуватимуться не лише питань війни та миру, а й візових, а також економічних. Імплементація домовленостей можлива після 13 січня та до 17 березня 2023 року.

Бережіть себе та своїх рідних.

При сигналах повітряної тривоги – пройдіть в укриття!

Слава Богу! Слава Україні! Слава ЗСУ!

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua