fbpx
Цікаве
Розрив – це стрес. Завжди. Ці 3 поради психологів, що дійсно працюють, допоможуть вам впоратися швидше.

Розрив відносин є стресом для людини. Пережити його без наслідків допоможуть дієві поради психологів.

Минуле в минулому

Якийсь час ви повинні присвятити аналізу відносин. Не бігти від них, не відволікатися – все це допоможе вам потім. Але спочатку пропустіть через себе емоції, щоб можна було відкласти їх в дальній ящик і назавжди.

Цілком можливо, що ви будете почувати себе в ці дні дуже погано, гнів, злість, страх і почуття провини будуть змінювати один одного у вільній послідовності. Однак цей болісний процес є першим кроком до повного зцілення.

І пам’ятайте, що аналізувати почуття слід не більше 2-4 днів.

Читайте також: ЦЕЙ СМАЧНЮЩИЙ САЛАТ Я ГОТУЮ НА СВЯТА, А ІНОДІ І В БУДНІ, ЩОБ НАПОВНИТИ ДІМ РАДІСТЮ І ПІДНЯТИ ВСІМ НАСТРІЙ! ВІН ДУЖЕ АПЕТИТНИЙ, А ЯКИЙ ГАРНЕНЬКИЙ!

Привіт, життя!

Тепер ви готові жити далі. Можливо, не варто відразу починати нові стосунки, але ви точно повинні спілкуватися з друзями, навіть якщо хочеться закритися в хаті і плакати весь день. Скористайтеся своїм правом на підтримку друзів, поплачте в жилетку, в кінці кінців, висловіться.

Пориньте в роботу або спорт

Робота допоможе пережити розставання, до того ж за неї платять, а значить ви проведете час корисно і для свого серця, і для гаманця, зможете порадувати себе.

Медики в свою чергу радять зайнятися спортом, щоб зняти стрес.

Важливо заповнювати свої дні винятково приємними речами, прогулянками або переглядом улюблених фільмів. Насичуйте життя подіями і не залишайтеся наодинці з собою. Ви побачите, що емоції почнуть потроху вщухати.

Джерело:

facebook