fbpx
життєві історії
Руслана з Любомиром так хотіли цю дитинку, що коли “диво” сталося, вони у перший же день передзвонили всім найближчим родичам. – О, це чудово, синок!, – привітала дітей свекруха Руслани. А у нас для вас також є хороша новина!, – тут Ярина Анатоліївна зробила паузу а потім на одному подиху випалила. – Новина така ж як і у вас! Я при надії. – Ма, вітаю! Ти що, серйозно?

Руслана з Любомиром так хотіли цю дитинку, що коли “диво” сталося, вони у перший же день передзвонили всім найближчим родичам. – О, це чудово, синок!, – привітала дітей свекруха Руслани. А у нас для вас також є хороша новина!, – тут Ярина Анатоліївна зробила паузу а потім на одному подиху випалила. – Новина така ж як і у вас! Я при надії. – Ма, вітаю! Ти що, серйозно?

***

– А давай ти будеш працювати, а я вдень з дітьми сидіти, а зарплату твою навпіл, ти то молодше, тобі легше вночі з дитиною а вдень на роботі, а то що ми обидві в декреті сидіти будемо – заявила Руслані свекруха.

Ярина Анатоліївна, свекруха Руслани, була одружена в 3 раз. У перший раз Ярина вийшла заміж рано, в 18 років, перебуваючи на 8 місяці, і через кілька місяців після народження сина Любомира, чоловіка Руслани, молодий батько втік назад до мами.

Другий шлюб, в якому народилася дочка Уляна, тривав майже 9 років.

У 3 раз Ярина вийшла заміж трохи більше чотирьох років тому, спільних дітей народжувати не збиралися, у чоловіка Ярина теж двоє дітей від першого шлюбу і вони вирішили що треба спочатку цих дітей на ноги підняти а не нових народжувати.

Руслані і Любчику було по 23 роки, коли вони вирішили що хочуть створити сім’ю, робота у обох була, житло дісталося Руслані від бабусі і вони по-тихому розписалися, покликавши тільки найближчих.

І ось через три місяці після весілля, Руслана вийшла з ванни із заповітними двома смужками на тесті та радісно показала їх чоловікові, приховувати свій цікавий стан вони не збиралися, принаймні від найближчих, тому Любчик подзвонив мамі і поділився радісною подією.

– Чудово – зраділа Ярина – а у мене теж новини, такі ж як і у тебе.

– У сенсі – не зрозумів Любчик.

– У сенсі я теж при надії.

– Ааа – не знайшов відразу що відповісти Любомир – ну вітаю… мам… ну чудово… ти ж не жартуєш?

– Ні – засміялася Ярина – 6-7 тижнів.

Перші місяці все було спокійно, Руслані було трохи дивно, що її свекруха теж в очікуванні дива, але з іншого боку чому ні, Ярина була ще молода, їй трохи за сорок, але просто це мама її чоловіка і вона носить під серцем дитя, в загальному почуття у Руслани були змішані.

А пізніше Ярина  видала цю геніальну думку, адже немає сенсу обом родинам сидіти без грошей, а так по половині зарплати вже щось, але Руслана хотіла дитину не для того щоб відразу її кинути і вийти на роботу, вона хотіла бути мамою, та й мама Руслани всіляко відмовляла доньку від цієї дивної ідеї:

– Це значить годувати ти не будеш, адже годування треба налагоджувати, а це не у всіх виходить навіть перебуваючи з дитиною 24 години на добу, а якщо зможеш налагодити, то що?

З тонометри на роботі носитися будеш, вже тоді відразу легше на суміш садити, ні я не кажу що суміш це прям кінець світу, ти то виросла на ній цілком здорова, але не можна ж навіть не спробувати годувати, і потім, вона буде з дитиною вдень , а по ночах, коли тобі з роботи і перед роботою відіспатися треба буде, ти будеш з дитиною займатися, це добре якщо вона спати ночами буде добре, а якщо ні, а якщо коліки, а зубки, ти взагалі цілодобово відпочивати не будеш, це ж так себе загнати можна, і все заради чого, заради половини зарплати.

Ні я не спорю що з двома дітьми навіть тільки вдень, теж важко, але у неї там дочка вже велика на підхваті, а у тебе тільки чоловік.

Поки Руслана не знає як зробити краще, щоб нікого не образити і самій потім не шкодувати, Ярина вже шукає коляску для двійні, щоб одночасно гуляти і з донькою і з онуком.

Фото ілюстративне, з вільних джерел

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page