fbpx
життєві історії
Сама не знаю як, яле в голову мені прийшла ідея пошукати жінку з таким же прізвищем, як у мого чоловіка на теренах інтернету. І що б ви подумали, я її знайшла. Зайшовши у її відкритий інстаграм, і прогорнувши стрічку вниз, я побачила її весільні фото з моїм же чоловіком. На одній світлині Степан її ніжно обіймав, на іншій милувався. Було й відео їх першого танцю з феєрверками

Сама не знаю як, яле в голову мені прийшла ідея пошукати жінку з таким же прізвищем, як у мого чоловіка на теренах інтернету. І що б ви подумали, я її знайшла. Зайшовши у її відкритий інстаграм, і прогорнувши стрічку вниз, я побачила її весільні фото з моїм же чоловіком. На одній світлині Степан її ніжно обіймав, на іншій милувався. Було й відео їх першого танцю з феєрверками.

Ірина була щасливою дружиною вже 17 років. Але якось різко змінився її чоловік. Вона влаштувала ціле розслідування, щоб дізнатися, що спричинило таку поведінку. З’ясувалося, що він має дві родини! Ось подробиці цієї історії.

Вони познайомились у тренажерному залі. Ірина була медсестрою, а Степан – будівельником. Ще з першої зустрічі вони зрозуміли, що це доля. Їхній роман закрутився настільки швидко, що вже через три місяці молоді люди одружилися. Їхні стосунки здавалися зразковими.

За рік вони стали батьками синочка. Степану запропонували роботу вахтовим методом в Польщі, тож виховання дитини лягло на плечі Ірини. Вона не сумувала, думала, що це лише тимчасові труднощі.

Коли Степан повернувся з чергового відрядження, він охолов до дружини. Ірина перестала впізнавати коханого. Згодом він став рідше приїжджав додому, дзвонив лише раз на тиждень і якось шаблонно відповідав на звичайні запитання стривоженої дружини. Жінка мовчала на благо своєї сім’ї.

Тільки потім вона зрозуміла, що чоловік завжди розігрував драму, прикриваючи себе.

Перед новим роком Степан зателефонував і сказав до Ірини:

– Не чекайте на мене, я не приїду. Психолог мені не дозволяє залишати місто і переривати процедури, у мене дуже важкий емоційний стан.

Він приїхав за місяць на орендованій автівці. Коли дружина намагалася з’ясувати причину його дивної поведінки, він просто пішов із дому. Більше він не повернувся.

Ірина дізналася, де чоловік орендував автівку, поговорила з менеджером та змогла дізнатися його контактну інформацію. Близькі допомогли їй провести детективне розслідування. Друзі дізналися, що за вказаною адресою жив колега Степана.

Через тиждень вона сама набрала номер, але ніхто не піднімав слухавку. Правдами і неправдами їй вдалося додзвонитися до чоловіка.

– Я подала на розлучення, якщо ти сам не можеш піти і подивитись у вічі дитині, — сказала вона.

У соціальній мережі Ірина побачила фото сестри чоловіка, яка була одягнена як подружка нареченої. Дивні думки вривалися в її голову, але вона їх відкидала. У глибині душі жінка ще сподівалася врятувати сім’ю.

– Він міг одружитися? — якось спитала Ірина найкращого друга свого чоловіка.

Він лише розсміявся їй у відповідь і сказав, що вона поводиться безглуздо.

З того часу минув рік. Ірина набралася сміливості та знову зателефонувала за номером, який їй дали у службі прокату машин.

– А ви знаєте Степана? – Запитала вона чоловіка, який підняв слухавку.

– Я брат його дружини, а що сталося?

– Нічого…

– А ви хто?

– А я його дружина, але братів у мене нема.

– Дівчино, що ви таке говорите? Степан одружений з моєю сестрою, вже не перший рік. У вас все нормально із головою? Він був колись одружений з якоюсь жінкою, але це давно в минулому. Може ви його колишня дружина?

Ірина кинула слухавку та розплакалася. Впоравшись з емоціями, вона почала шукати в соціальній мережі жінок з прізвищем свого чоловіка. Хто шукає той завжди знайде. Буквально за пів години вона вже переглядала їхні весільні фотографії. Вона дізналася, що чоловік одружився одразу, переїхавши до Польщі.

Жінка подала до суду та попросила суддю врахувати факт двоєженства Степана. Щоправда, нічого їй довести не вдалося у судовому порядку. А новій дружині свого чоловіка Ірина вручила листа:

“Мені шкода, але ви пов’язали життя з моїм законним чоловіком. Я знаю, що ви вважаєте мене дивною, але Степан – майстер обману. Я не розумію, чому він просто не розлучився зі мною, а маніпулював стосунками. Я бажаю вам терпіння та удачі, а сама вмиваю руки”.

Степан виявився ще тою людиною, під час розслідування випливли ще якісь його махінації. Він приховав спадок, надав до суду підроблені банківські витяги. Степан брехав про прибутки. Усім. Завжди. І скрізь.

Така він вже людина, і тут нічого не зміниш…

Фото ілюстративне – спеціально для ibilingua

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!