fbpx
Шоу-бізнес
“Сама ніжність та краса!”: дружина Віктора Павліка показала світлини зі святкування свого 28-річчя у Львові

“Сама ніжність та краса!”: дружина Віктора Павліка показала світлини зі святкування свого 28-річчя у Львові

Дружина Віктора Павліка показала фото зі святкування свого 28-річчя у Львові

13 червня Катерині Репяховій виповнилося 28 років. Свій день народження дружина Віктора Павлика зустріла у Львові поряд з найближчими людьми. День розпочався зі сніданку з тортом та квітами, потім іменинниця вирушила на сімейний обід. Щоб надати йому відчуття свята, дівчина гарно вбралася і зробила укладку.

Фотографії із затишного святкування Катя опублікувала в Instagram. На знімках дівчина позує у м’ятному костюмі у білу смужку та топі на тонких бретелях. Вона стоїть біля вікна з красивим видом на місто і щасливо усміхається.

На інших світлинах Репяхова зображена з маленьким сином на руках і в готельному номері в оточенні розкішних букетів. “Безмежно вдячна всім за вітання! 28 років, а лише нещодавно відзначала 18”, – написала молода дружина 56-річного артиста.

Наступного дня після святкування сім’я вирушила до Івано-Франківська, де відзначатиме день народження сина – 15 червня Міші Павліку виповниться рік. Молода мама вирішила провести цей день у ресторані на природі, куди прийдуть найближчі люди.

Катерина Репяхова з маленьким сином два місяці була у сестри в Ізраїлі, куди бігла від війни. Співак увесь цей час був в Україні та підтримував наших бійців своєю творчістю. І ось, нарешті, через довгий час сім’я возз’єдналася. Довгоочікувана зустріч відбулася в Німеччині, де у артиста був концерт.

Після повернення в Україну молода мати три тижні провела вдома в Києві, а потім вирушила на захід країни, де планує тимчасово пожити.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Катя Павлік (Репяхова) (@repyahovakate)

Фото взяте з мережі інстаграм