fbpx
Шоу-бізнес
Саме на передовій, під загрозою втратити найдорожче – життя, Святослав Вакарчук  розповів про свою крихітну новонароджену донечку: “Щасливий, що зміг викроїти хвилинку” Відео

Саме на передовій, під загрозою втратити найдорожче – життя, Святослав Вакарчук  розповів про свою крихітну новонароджену донечку.

Віднедавно відомий український виконавець Святослав Вакарчук – батько двох дітей. Про свої батьківські хвилювання і почуття  фронтмен українського гурту “Океан Ельзи” розповів 13 липня  – у цей день він виступив із концертом для українських захисників на передовій у Донецькій області.

Саме під час виступу російські окупанти розпочали артобстріл позицій, де проходив концент Вакарчука, йдеться у репортажі, що вийшов на каналі “1+1” 13 липня.

А перед концертом співак прокоментував народження своєї меншої донечки Соломії. Вакарчук, який після повномасштабного вторгнення РФ в Україну виступає для ЗСУ, поділився,  йому вже вдалося побачитись з крихітною донькою.

– Я щасливий, що взагалі зміг її побачити, просто викроїти буквально хвилинку для цього,  сказав Святослав.

Нагадаємо, що Соломія  друга дитина 47-річного співака. Дівчинка з’явилася на світ 21 червня 2022 року, а 19 червня роком раніше у Вакарчука народився син Іван.

ЗМІ неодноразово писали, що матір’ю дітей музиканта є Євгенія Яцута – співвласник компанії Radioaktivefilm. У травні 2022 року Яцута засвітилася на Каннському фестивалі з округленим животом.

Влітку 2021 року Святослав Вакарчук офіційно повідомив, що розлучився з цивільною дружиною Лялею Фонарьовою після 20 років спільного життя.

Бажаємо співаку і його діткам щастя і миру!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел.