fbpx
Шоу-бізнес
Саме на таку красуню й заслуговує Дмитро Шевченко, якого у фіналі не обрала “холостячка” Злата Огневич: Григорій Решетник розсекретив дівчину!

Саме на таку красуню й заслуговує Дмитро Шевченко, якого у фіналі не обрала “холостячка” Злата Огневич: Григорій Решетник розсекретив дівчину!

У фінальному пост-шоу “Холостячка. Життя після проєкту” стало відомо, як склалося життя фіналіста Дмитра Шевченка. Чоловік відкрив у собі нові грані та знайшов нове кохання поза проєктом “Холостячка”-2.

У студії фіналіст “Холостячки”-2 Дмитро Шевченко розповів про важкий стан після відмови Злати. Чоловік поділився, що після повернення додому почав активно працювати і тренуватися.

Дмитро переїхав до Києва, де працює як тренер. Також він поділився, що його підтримав учасник “Холостячки”-2 Ілля Закорецький. З конкурентів вони перетворилися на справжніх друзів. Дмитро зізнався, що після проєкту став відкритим. Виявилося, що він навіть встиг знятися в одному з епізодів нового серіалу “Кава з кардамоном”, прем’єра якого відбудеться вже скоро.

Але найцікавішим стало визнання Дмитра, що зараз він у відносинах. Чоловік не став відверто називати ім’я своєї дівчини. Але ведучий Григорій Решетник висловив припущення, що обраницею Діми стала учасниця 1 сезону “Холостяка” Катерина Шеффер.

Пара проводить спільні тренування з боксу та демонструє це в Інстаграм. За іронією долі, дівчина є сусідкою Злати Огневич, що створило чимало курйозних ситуацій для учасників реаліті “Холостячка” 2021 року.

Ну що ж, нам залишається побажати молодим людям – неймовірного кохання!

Фото – інстаграм