fbpx
Цікаве
“Саме таким його й бачать українці!”: астроекспертка склала унікальну натальну карту головнокомандувача Збройними силами України Валерія Залужного! “Неймовірне почуття справедливості!”

“Саме таким його й бачать українці!”: астроекспертка склала унікальну натальну карту головнокомандувача Збройними силами України Валерія Залужного! “Неймовірне почуття справедливості!”

Астрологиня переконана, наш неймовірний Залужний – відмінний наставник. Він “подарований” Україні Богом!

Українська астрологиня Наталія Власенко склала натальну карту для головнокомандувача Збройними силами України Валерія Залужного.

Такий унікальний допис вона опублікувала на своїй сторінці у інстаграм.

Що цікаво, Залужний з’явився на світ під знаком Зодіаку Рак. А серед представників цього зодіакального сузір’я багато хороших військових, патріотів і захисників батьківщини.

“Місяць у Терезах дає йому дипломатичний характер, вміння себе показати у вигідному світлі, але так само управитель Місяця – Венера – перебуває в Раку в десятому будинку, що підкреслює важливість кар’єрного зростання для нього і так само вміння вести за собою людей”, – наголосила астрологиня у цікавому дописі.

Також експертка визначила, що Сонце в 10 будинку говорить про те, що Залужний людина широкої душі, усміхнена, дитина в душі. У нього дуже велика внутрішня сила, хоч місцями він може бути невпевнений у собі. Також для нього надважливо, щоб ним захоплювалися, особливо це стосується його батька.

“Місцями невміння (страх) робити вибір, запальність, підвищена емоційність. Я б сказала, що він схильний сам себе блокувати місцями. Але таланти з минулого життя дають йому обумовлений чимось вибір професії, як би з дороги звернути складно. А одержимість тим, щоб його помітив і оцінив тато підштовхує до нових звершень!”

Жінка написала, що Залужний є неймовірним учителем і наставником. При цьому він не до кінця переконаний, що удача супроводжує людей просто так. За словами астролога, головком ЗСУ впевнений, що всього потрібно домагатися тільки наполегливою працею. До того ж Валерій володіє неймовірним почуттям справедливості.

Валерій Залужний: сумісність з натальною картою України.

“Його Марс співвідноситься з четвертим будинком гороскопу України, що ще раз підкреслює його настрій щодо захисту батьківщини. Саме він автор якихось заплутаних військових багатоходівок. Можливо, його управління приведе нас до вирішення проблем дипломатичним шляхом”, – наголосила експерт.

Віримо в нашого головнокомандувача Залужного та всіх мужніх ЗСУ!

Разом до Перемоги!

Слава Богу! Слава Україні! Слава ЗСУ!

Фото спеціально для ibilingua