fbpx
Цікаве
Саме це дає Сергію Кобзарю надію на перемогу. Екстрасенс і маг-практик Сергій Кобзар поділився своїм останнім, з печі-жару, прогнозом про продовження війни в Україні. Ескалація можлива. Низка доленосних подій чекає на українців протягом усього листопада. У суд не вірить

Український екстрасенс Сергій Кобзар поділився своїм свіжим прогнозом про продовження війни в Україні.

Чи можлива ескалація насправді? Яким він бачить продовження війни в Україні найближчим часом?

Сергій Кобзар не відкидає, що військова ескалація можлива. Великобританія та США можуть вступити у конфлікт за певних умов, щоб потім називати себе повноправними переможцями. Важко сказати, що саме має відбутися, щоб таке сталося. Не хочеться думати про ядерну загрозу з боку РФ. Однак саме це може спричинити ескалацію.

Екстрасенс не може точно сказати, коли війна в Україні остаточно завершиться. Проблема в тому, що кожен бачить її закінчення у різних аспектах. Наприклад, у поверненні всіх окупованих територій, повній капітуляції Росії чи її розвалі.

Зрозуміло, все це не може статися відразу, в один день. Тому, швидше за все, закінчення конфлікту відбуватиметься поетапно.

Світло наприкінці тунелю ми зможемо побачити вже навесні наступного року. До речі, про такі терміни говорять багато експертів.

На думку Кобзаря, найстрашніше у війні вже позаду. Більше того, він каже, що пройдено не менше ніж 75–80 % цього шляху. Фахівець любить повторювати, що уникнути цього ми просто не могли. Протистояння з Росією рано чи пізно розпочалося б. І його результат важливий не лише для України, а й для всього цивілізованого світу.

На даний момент низка доленосних подій чекає на українців протягом усього листопада. 11-го числа одна з них уже сталася: Херсон повернувся під контроль Збройних сил України.

Українська армія продовжує звільняти окуповані території. Гаряча фаза має завершитися вже до нового року.

Як війна в Україні розвиватиметься далі

Сергій Кобзар не виключає, що Білорусь також може вступити. Однак поки що це лише одна із можливих теорій. За словами екстрасенса, на Олександра Лукашенка насідатимуть до останнього. І якщо дійде до шантажу та погроз, він може піти на такий крок. Але всім відомо, що в такому разі Білорусь чекає тотальна поразку.

Чи не в кожному прогнозі фахівці говорять про те, що президент РФ має масу двійників. Мовляв, сам він уже давно не ухвалює рішень одноосібно, оскільки стан його здоров’я не дозволяє це робити.

Сергій Кобзар каже, що це пояснює всі ті недалекоглядні рішення, ухвалені у серпні та вересні 2022 року. Наприклад, оголошення про часткову мобілізацію.

Екстрасенс не вірить у особисту зустріч Путіна та Зеленського. По-перше, президент України чітко заявив, що цього не буде. По-друге, у цьому в принципі мало сенсу. Про що можна говорити з людиною, яка загрузла в брехні і віддає бездумні накази? Зустріч з президентом РФ не дасть жодних результатів, оскільки вірити йому просто не можна.

Але чи чекає на цю людину суд у Гаазі? Кобзар у це не вірить. Набагато більша ймовірність, що Путіна поглинуть свої ж, коли остаточно стане ясно, що шляху назад у цій війні вже немає. У тому чи іншому вигляді на Росію чекає розкол.

З моменту повномасштабного вторгнення рф в Україну минуло майже 9 місяців. За цей час українці багато чому навчилися і залякати їх тепер просто неможливо. Проте Сергій Кобзар нагадує, що ця зима цілком серйозно може пройти без світла. Тому до такого треба бути готовими.

Але реальність така, що ми маємо бути пильними і готуватися до найгірших розкладів. Але при цьому неодміно вірити в перемогу, в ЗСУ і Божу допомогу. Слава Україні.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, скріншот.

You cannot copy content of this page