fbpx
Шоу-бізнес
Сергій Бабкін вперше розповів справжню причину їхнього переїзду до Німеччини

Сергій Бабкін вперше розповів справжню причину їхнього переїзду до Німеччини

Український музикант повідомив, що не планував виїжджати за кордон. Але після кількох “бахів”, які чули їхні діти, зіркові батьки вирішили подбати про їхню безпеку.

Український співак Сергій Бабкін на початку війни виїхав до Німеччини разом з дітьми. Він розповів, як опинився за кордоном.

Чому Бабкіни виїхали за кордон

Музикант зізнався, що щоразу, коли чулися “бахи”, він їхав все далі й далі. Спершу сім’я Бабкіних виїхала з Харкова.

“Ми не планували їхати в Німеччину. 24 лютого, о 04:50, в Харкові пролунали “бахи”. Ми всі прокинулись. Мозок розумів, що відбувається, а серце й душа не хотіли в це вірити. Ми спробували знову лягти, але не змогли, бо все продовжувалось. Було дуже страшно”, – поділився артист.

“Діти ще спали. А коли вже бабахнуло близько і я відчув, як земля осипається, ми одразу зібрали речі, покидали їх в авто й поїхали в Дніпро до наших рідних. Там були понад два тижні, поки вперше не прилетіло туди. Тоді ми вирішили їхати далі – на Волинь”.

Сергій Бабкін зупинився у Кропивницькому, але й там о 5 ранку стався вибух прямо біля готелю, тож він вирішив їхати якнайближче до кордону. Так музикант з сім’єю згодом виїхав з України й зупинився в Румунії.

“Там наш старшенький син заплакав, обійняв нас і сказав, що дуже вдячний, що більше не чутиме дивних звуків. Після “прильоту” у Кропивницькому наш наймолодший почав заїкатись. І тільки два тижні тому він трохи оговтався”, – вразив артист.

Сергій Бабкін повідомив, що з Румунії їхав до Угорщини, а звідти до Австрії. Сім’я вирішила прямувати до Німеччини, бо там вони вже бували.

“Коли ми були ще в Угорщині, то Сніжана подзвонила нашій добрій знайомій. Вона нам сказала, що буквально хвилину до нашого дзвінка розмовляла з німцем, який пропонував українцям свою трикімнатну квартиру. Тож ми все покидали в автівку й швидко поїхали в Німеччину”, – поділився співак.

“Там разом з нами жили 16 людей, теж із Харкова. Через деякий час потрібно було цю домівку віддавати, але хазяїн знайшов інші квартири для кожного з нас. Німці просто неймовірні. З ними точно не засумуєш, бо вони для кожного знайдуть заняття”.

Фото  – скріншот з відео