fbpx

Сергій поїхав на заробітки, бо тих грошей ніколи не вистачало. І ось вже більше двох років, як він в Німеччині додому не повертався. Хоч як би важко не було, але я й не думала втягувати в це дітей. Та схоже в мого чоловіка інша думка. Після нашої з ним “бурі” Сергій подзвонив донці і наговорив все, що тільки думав. Після цього я застала Аню в сльозах і хоч все владналося, але осад лишився

Можливо ви знаєте ті пари, які поки разом, то мирно живуть, а як на відстані, так починається якась вакханалія.

Ну якщо не знаєте, то я розкажу про свою сім’ю, адже вона саме така.

Ще від початку в нас було так. Коли я була поруч з Сергієм то все було добре, але якщо були на відстані, то починалися якісь проблеми.

Чомусь Сергій мене починав підозрювати, але коли в нас з’явилися дітки, а це двійнята, то я думала це минуло.

Аня та Іван так ми назвали своїх маленьких копій. Іван є як дві краплі води схожий з Сергієм, а донька на мене теж дуже подібна.
Дітки ростуть треба багато грошей.

Спочатку чоловік мав хорошу хоч і важку роботу на будові, але потім його скоротили і стало не солодко. В якийсь момент нам навіть батьки допомагали з грошима. Ці ситуації дуже нагнітали обстановку, але все змінилося коли Сергій поїхав працювати за кордон.

Я все чекала коли чоловік приїде. Це було не часто, а так іноді на тиждень чи два.

Діти росли мені було сумно, що вони бачать батька тільки через екран. Але все-таки краще так бачити батька, ніж вічні “бурі” через відсутність коштів.

Сергій почав складати гроші на заміну даху. Річ дорога, але потрібна. Було не солодко, але я економила.

Чоловік приїхав на зимові свята. Це було чудово, і діти раді, і я.

Важко було відпускати його знов, але це не найгірше що сталося. Майже рівно за місяць почалося вторгнення.

З того моменту і до тепер Сергій ще ні разу не був вдома.

Я боялася, що наші стосунки зіпсуються і схоже так і сталося.

В якийсь момент я вирішила зробити ремонт у вітальні, адже більше цього не можна було терпіти.

Ремонт, гроші робітникам, натяжна стеля, нові меблі, іменини матері та й Миколая на носі. Це все влетіло у хорошу таку копієчку. Я навіть взяла в борг в свого брата. Якось не подумала порадитися з чоловіком, а коли він дізнався то дуже розлютився.

Багато разів мені дзвонив і щось викрикував. Звинувачував мене у марнотратстві, а потім став мене винити у всьому. Тут я стала винною і в тому, що він так важко працює, і в тому що він не може приїхати додому, і в тому, що дітей погано виховую і ще багато в чому.

В якийсь момент я просто не захотіла більше слухати той потік бруду і просто вимкнула телефон. Я думала, чоловік остигне і зможемо спокійно поговорити, але ні.

Згодом я почула, як Сергій подзвонив до нашої доньки і почав її втягувати у наші з ним проблеми.

Я зайшла на фразі:

“Від вас тільки одні проблеми, і жодної користі. В інших і жінки теж працювати їдуть, а твоя мама тільки тратити вміє” – сказав Сергій доці.

Аня розплакалася і я зразу скинула виклик.

Наступні слова доньки іще довго не забудуться.

– Невже ми дійсно створюємо татові тільки проблеми? Може ми не потрібні йому? – з повними сліз очима запитала Аня.

Я ж заспокоїла доньку, але осад після вчинку чоловіка залишився. Та найбільше мені шкода доньку. Не знаю скільки вона образ почула від тата, але це точно не мине безслідно.

В нашій сім’ї почалися тимчасові труднощі з грошима. Хоч як би важко не було, але я й не думала втягувати в це дітей. Та схоже мій чоловік мав іншу думку.

Після “бурі” Сергій подзвонив нашій донці і наговорив все, що тільки думав. Після цього я застала Аню в сльозах і хоч все владналося, але осад лишився.

Як ви думаєте це нормально вплутувати дітей в дорослі проблеми? Що думаєте про вчинок чоловіка? І що варто вчинити мені?

Автор – “АанГа”

Текс підготовлено на основі реальної історії. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено.

Передрук категорично заборонено!

У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

Запрошуємо вас підписатися на “Наш канал на Youtube

You cannot copy content of this page