fbpx
Шоу-бізнес
Сергій Сосєдов розповів, чому розчарувався в Аллі Пугачовій

За словами критика, Примадонна співає набагато гірше, ніж на піку своєї кар’єри.

Днями музичний критик Сергій Сосєдов став героєм програми Лєри Кудрявцевої “Секрет на мільйон” і за рідкісним винятком говорив не тільки про інших людей, але і про себе. Сосєдов повідомив, чому розчарувався в Аллі Пугачовій.

За словами критика, Примадонна співає набагато гірше, ніж на піку своєї кар’єри. Сергій вважає, що репертуар у співачки занадто слабкий і недостойний зірки естради.

Сосєдов вважає, що Пугачова повинна завершити кар’єру. На його думку, шлюб Алли Пугачової і Максима Галкіна – це її проект, любові між ними немає, а їх вінчання було помилкою.

Читайте також: ІРИНА БІЛИК ЗІЗНАЛАСЯ, ЩО ПРИХОВУЄ ВІД ВЛАСНОГО ЧОЛОВІКА

Сам Сосєдов же живе з мамою. Він не хоче переїжджати від матері, тому що вона вже в похилому віці. До того ж їм добре живеться разом. Сергій зізнався, що ніхто не розуміє його так, як мама. З дитинства критик був одинаком.

Він шкодує, що його особисте життя не склалося. Сосєдов ніколи не був одружений, та й не приховує, що його мало цікавить протилежна стать.

В перший раз Сергій закохався в свого однокласника по музичній школі, і перші iнтuмнi стосунки у нього також були з юнаками. Деякий час він тісно спілкувався зі своєю шанувальницею Любою. Жінка сподівалася, що вони зіграють весілля, але Сосєдов не був до цього готовий.

“Я зрозумів, що розчарував її, не виправдав її надій, але серцю не накажеш. Ми жили б як добрі друзі, але ця було б не те життя, яке хотіла Люба, я не мав права брехати про любов”, – розповів Сосєдов.

Джерело.

You cannot copy content of this page