fbpx
життєві історії
Сестра Альбіна дуже вдало вийшла заміж. Вони з чоловіком все собі можуть дозаолити. У неї он духи тільки оригінали з Дьюті Фрі, які вона щоразу у подорожах купує, а це 5-6 разів на рік! Я вже мовчу про заміський будинок, машину та квартиру у центрі міста. Але ж дітей у них немає, хоч Альбіні вже 45.  Жила б для племінників, моїх трьох дітей, так ні ж. Я у неї минулого року позичила 2000 доларів, так вона постійно вимагає віддати

Свого часу моя старша сестра Альбіна успішно вийшла заміж і забула, що таке фінансові проблеми.

У них із чоловіком свій бізнес, заміський будинок, машина та квартира у центрі міста, яку вони здають в оренду.

Вони з чоловіком все собі можуть дозаолити. У неї он духи тільки оригінали з Дьюті Фрі, які вона щоразу у подорожах купує, а це 5-6 разів на рік!

Альбіна старша за мене на цілих 10 років, нещодавно їй виповнилося 45. Але дітей у неї, на жаль, так і не з’явилося. Разом із чоловіком вона часто їздить до дитячих будинків, привозить діткам іграшки та гостинці, допомагає матеріально. Можливо, так вона намагається доповнити те, чого їй не вистачає.

Альбіна не забуває також і про наших батьків. Вона оплачує їхню комуналку та купує путівки до санаторію. Кілька разів з її допомогою вони навіть за кордон їздили. Словом, Альбіна дуже щедра, я знаю. Жаль, що з дітьми у неї не склалося. Але у неї є племінники!

Ми з чоловіком Романом виховуємо трьох діток і всі разом уживаємось у старенькій 2-кімнатній квартирі. Життя, звичайно, не мед, але якось справляємось. Чоловік у мене просто золотий, завжди шукає якісь підробітки, щоб нам не доводилося на всьому економити. Але часом цього мало.

Минулого року я позичила у сестри 2000 доларів. Пообіцяла, що повертатиму частинами і виплачу всю суму через рік. Щомісяця ми скидали Альбіні на карту певну суму, все було просто чудово. Та нещодавно мого чоловіка скоротили на роботі.

Нам залишилося виплатити якихось нещасних 400 доларів. Роман старанно шукає нову роботу, поки що ми живемо на останні заощадження. Зрозуміло, про борг сестри й мови не йдеться поки що. Якщо чесно, я думала, що Альбіна залишить нам ці гроші, простить решту боргу. У мене таки троє дітей, а вона людина заможна.

Але днями Альбіна, саме перед Новорічними святами, зателефонувала мені і нагадала, що пройшов рівно рік, відколи ми брали гроші в борг. Мовляв, настав час повернути всю суму до кінця. Мене здивувала і засмутила її вимога, адже вона знає, що у нас зараз проблеми та грошей просто немає.

Якби я була на місці Альбіни, ніколи б не зажадала від рідної сестри, щоб вона повертала борг. Вона живе, ні в чому собі не відмовляючи, розкошує, літає на відпочинки, он зараз у Мексику збираються, уявляєте? Невже їй зараз потрібні ці 400 доларів?

Я просто не знаю, що нам робити. Чоловік і так щодня у напрузі, діти теж переживають, бачачи, що у нас негаразди.

Може, це й безглуздо, але на Альбіну я дуже образилася. Навіть розмовляти із нею не хочу. Не думала, що рідна сестра здатна на таке! Віддам борг і знатися більше з нею не маю бажання, не по-родинному вона повелася.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, ibilingua.com