fbpx
життєві історії
Сестра Євгена досить дивна. Всі йдуть у неї на поводу, і ніхто не хоче вірити мені. Справа в тому, що вона двічі була заміжня. Від кожного чоловіка має по дитині, а молодша дівчинка з особливими потребами. Я вірю, важко, але що нам тепер її, все життя жаліти? Треба було раніше головою думати

Сестра Євгена досить дивна. Всі йдуть у неї на поводу, і ніхто не хоче вірити мені. Справа в тому, що вона двічі була заміжня. Від кожного чоловіка має по дитині, а молодша дівчинка з особливими потребами. Я вірю, важко, але що нам тепер її, все життя жаліти? Треба було раніше головою думати.

У мого чоловіка є старша сестра. Ми з нею не дуже ладнаємо, незважаючи на те, що ми жили в одному дворі, ходили в одну школу, але ми ніколи не дружили.

На жаль, вона часто є причиною наших з Миколою суперечок. З нею постійно щось не так. Двічі була заміжня, двоє дітей від різних шлюбів, одна дитина – з особливими потребами. Чоловіки їй не допомагають, елементи мінімум. У фінансовому плані їй багато свекор допомагає, так що не бідує.

Звичайно ж, її всі шкодують, допомагають, а мене це чесно дуже злить, що ніхто не бачить того, що вона бреше. Бувало так, що ми її вітаємо з днем ​​народження, даруємо подарунок, вона дзвонить татові і каже, що ми навіть відкритку на вайбер не кинули.

Якщо сімейна вечеря призначена на 7 вечора, вона обов’язково прийде в 6 вечора. Ми приходимо о 7 годині, і нас лають, що ми запізнилися, і через нас охололо гаряче. Виправдання, що ми прийшли вчасно, не приймаються.

Завжди всі біля неї та дітей скачуть, бо вона одна, їй важко. Але хто в тому винен, що вона самотня? А я вам скажу – нестерпний характер!

Я якось змінила перукаря, була дуже задоволена, вона попросила номер, так як їй сподобалася моя зачіска. Я говорила їй про те, що майстер в салоні дорого бере за роботу, вона все одно сходила, але я виявилася винна в тому, їй погано пофарбували волосся.

Вчора у мене накипіло. За словами сестри, у неї в під’їзді живе сусід-дебошир, якого вона дуже боїться. Тому вона вже пів року ходить і трясеться.

Сусід випиває, голосно слухає музику, тому вона налякана тікає з дому з дітьми ночувати до мами. На моє запитання, чому вона не викликає певних людей, раз він порушує громадський порядок, вона відповідає: “Ні, не можна, він дізнається, що це я. Я його боюся”.

Увечері відбувся черговий переполох, почалися дзвінки: “Ах, бідна дівчинка, через сусіда змушена серед ночі бігти”. Я вирішила викрити її, всій родині показати справжнє обличчя. Тепер для всіх я – ворог номер один. Начебто нічого такого не зробила, просто подзвонила в поліцію, але тепер ця сімейка зі мною не спілкується.

Що тепер робити, не знаю.

Фото ілюстративне, з вільних джерел

Сподобалась стаття? Поділіться з друзями на Facebook

You cannot copy content of this page

facebook