fbpx
Шоу-бізнес
Щаслива багатодітна матуся Alyosha розповіла, як справляється  з трьома дітками:  “Трохи недосипаємо. Але я спокійно п’ю чай, типу: “Зараз доп’ю і піду”

Популярна співачка Alyosha, яка 15 серпня народила дочку, розповіла, як справляється з трьома дітьми, як хлопчаки відреагували на появу сестрички і хто їй допомагає доглядати за маленькою Марією.

Подробицями декретного життя Alyosha поділилася в інтерв’ю «Ранку з Україною».

Alyosha каже, що мріяла про доньку. Зізнається, що з появою дівчинки стала більш спокійною, гармонійною, хоча втомлюється і недосипає, оскільки Марія вимагає уваги.

Співачка розповіла, що вони недосипають. Але дівчинка трохи спокійніша в порівнянні з хлопцями, тож Alyosha говорить  – “трохи недосипаємо” і  що з хлопчиками їй було складніше.

За словами співачки, Роман і Марк з нетерпінням чекали появи сестрички і всіляко демонструють свою турботу. Особливо, старший.

«Ромка – старший, він взагалі радий, каже: “Мама, коли ти будеш памперси міняти, будь ласка, поклич мене, а коли будеш сповивати – навчи, покажи, я теж буду це робити”. Тобто, він дуже піклується про неї. А Марко приходить в кімнату, щоб на кріслі-гойдалці погойдатися, подивитися і піти», – поділилася багатодітна мама.

Чоловік Олени – лідер групи «Антитіла» Тарас Тополя поки демонструє обережність в спілкуванні донькою.

Співачка каже, що дитину може заспокоїти тільки вона сама. Марійка вимагає тільки маму, хоча хлопчики в дитинстві вели себе трохи інакше.

«Марія все відчуває, а поки їй потрібна саме мама. Ще бабуся може трохи розібратися, а Тарас поки не може її так заспокоїти, наскільки це мені потрібно. Але я спокійно чекаю, навіть коли вона кричить або плаче, я спокійно п’ю чай, типу: «Зараз доп’ю і піду», – поділилася співачка Alyosha.

У декреті співачка не сидить без роботи, нещодавно вона презентувала нову пісню «Птаха», яка стала саундтреком до серіалу «Сага».

Передрук без згоди автора суворо заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, РБК-Україна

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

facebook