fbpx
Шоу-бізнес
Щаслива  мама трьох дітей Лілія Підкопаєва показала нове миле фото з півторамісячною крихіткою і дала молодим мамам гарну пораду.

Гімнастка і багатодітна мама Лілія Подкопаєва порадувала шанувальників милим кадром з півторамісячною донькою. На фото, яким Лілія Подкопаєва поділилася з фоловерами в Інстаграмі, вона тримає свою крихітку на руках і виглядає абсолютно щасливою.

 

“Якщо хтось вам коли-небудь скаже про те, що часте носіння дитини на руках, годування на вимогу або спільний сон можуть зіпсувати дитину, приведіть йому цю прекрасну цитату з книги К. Гонсалеса «Подарунок на все життя»… Неможливо розпестити дитину, зіпсувати її, приділяючи їй занадто багато уваги. Псують дітей зовсім по-іншому. Їх псують, коли б’ють, ображають, насміхаються над ними, ігнорують плач. Навпаки, звертаючи на дитину увагу, носячи її на руках, пестячи, втішаючи, розмовляючи з нею, цілуючи її, посміхаючись їй, ми виховуємо дитину добре і дуже правильно», – написала в пості щаслива мама.

 

 

 

 

Це вже не перше фото маленької дочки Подкопаєвої – коли дівчинка тільки з’явилася на світ, мама поділилася радістю і опублікувала перші фото в соцмережах. А трохи пізніше показала ніжний кадр тата з дівчинкою на руках.

41-річна Лілія Подкопаєва народила маленьку дівчинку 19 вересня в США, де живе зі своєю сім’єю, а на пологах був присутній і батько малятка, бізнесмен Ігор Дубинський.

Крім цієї новенької дівчинки Лілія виховує 12-річну дочку Кароліну і 13-річного сина Вадима. Діти з’явилися в сім’ї в той час, коли Подкопаєва була одружена з бізнесменом Тимофієм Нагорним.

Джерело:

Читайте також: ХЕЛЕНА БОНЕМ-КАРТЕР ВПЕРШЕ ПІСЛЯ ВАЖКОГО РОЗЛУЧЕННЯ ПОКАЗАЛА СВІТУ НОВОГО МОЛОДОГО КОХАНОГО.

facebook