fbpx
життєві історії
Ще будучи неповнолітньою я полюбила Мирона, який був одружений, і згодом ми стали таємно зустрічатися. Він був старший за мене на 18 років і мав трьох дітей. Майже два роки тривали наші відносини, поки я не зрозуміла, що ношу під серцем дитя. Йти з сім’ї він не захотів

Ще будучи неповнолітньою я полюбила Мирона, який був одружений, і згодом ми стали таємно зустрічатися. Він був старший за мене на 18 років і мав трьох дітей. Майже два роки тривали наші відносини, поки я не зрозуміла, що ношу під серцем дитя. Йти з сім’ї він не захотів, і я передумала народжувати… і поїхала жити в інше місто.

Час минав, я зустріла коханого чоловіка і ми одружилися. Зараз ми разом вже 13 років, і зовсім недавно я таки завагітніла, до цього ніяк не виходило. Стала помічати, що через мій стан чоловік особливої ​​радості не відчуває. Дуже довго не наважувалася поговорити з ним, але жити стало нестерпно.

Як з’ясувалося у нього була коханка на 15 років молодша за нього, ось тоді-то я і згадала себе в цій ролі. Після нашої серйозної розмови він сказав що буде жити з нею, і це на четвертому місяці моєї вагітності. Як виявилося це ще не все зло яке повернулося до мене.

Найстрашніше що його коханкою виявилася моя племінниця. Якби можна було все повернути, я б ніколи не зазіхнула на чужого чоловіка.

Жінки, будьте мудрими…

Передрук без посилання на ibilingua.com – заборонений!

Фото ілюстративне – orenfoms

Сподобалась стаття? Поділіться з друзями на Facebook

facebook