fbpx

Що дочці, що невістці, я подарувала на сороковий ювілей гроші в конверті. Вони самі так попросили, оскільки час важкий. Правда, Дарина отримала 3 тисячі гривень, а невістка Анна 50 євро. Коли в понеділок, після провідної неділі, я дізналася реакцію на “подарунок” Ані, то сильно засмутилася. Я й подумати не могла, що вона пам’ятає, що і скільки в лютому я дарувала дочці

Що дочці, що невістці, я подарувала на сороковий ювілей гроші в конверті. Вони самі так попросили, оскільки час важкий. Правда, Дарина отримала 3 тисячі гривень, а невістка Анна 50 євро. Коли в понеділок, після провідної неділі, я дізналася реакцію на “подарунок” Ані, то сильно засмутилася. Я й подумати не могла, що вона пам’ятає, що і скільки в лютому я дарувала дочці.

Ми з чоловіком вже на пенсії. Двоє мали керівні посади, тому за свою гарну старість я не хвилююся. Але це все тому, що я хоч і мала гроші, не звикла жити на широку ногу.

З Михайлом ми виростили сина і дочку. Діти вже дорослі і створили свої сім’ї, живуть окремо від нас, але в одному місті.

Син має будівельну компанію. Вони до корони добре стояли на ногах, а останні роки їх трохи підкосило.

Дочка працює провізором в аптеці.

Дітей ми ніби й вивчили, але вони все рівно заглядають, як то кажуть, в нашу кишеню.

Я ніколи не скупилася на подарунки ні для дітей, ні тепер вже і онуків.

Останні роки я завжди старалася на день народження купляти корисні подарунки. Діти приблизно замовляли, а я вже купляла з чоловіком. Всі були щасливі, а це найголовніше.

Моя невістка з одного року з дочкою. Їм цього року виповнилося по сорок.

Дочка Дарина відсвяткувала своє свято 4 лютого, звісно скромно, дома. Перед тим ми здзвонилися і домовилися, що їм не вистачає грошей, час важкий.

Я ж подарувала конверт в який вклала 3 тисячі.

Дарина була рада і на другий день по телефону дякувала за “привітання”.

І ось на провідну неділю, 23 квітня, свій ювілей відсвяткувала і невістка.

Вона знала, що я дарувала Дарині гроші, тому при першій же можливості також наголосила мені, що і їй такий подарунок зробити.

Я розумію, що час зараз не легкий, тому треба допомагати дітям.

В неділю ми збиралися на святкування. Я згадала, що маю якісь заощадження в євро. В мене і справді в гаманці було 50 євро, я й вирішила їх і покласти в конверт.

І шо б ви собі думали, Аня дуже розсердилася, що дочці я більше подарувала, тим самим зробивши різницю між ними.

Але ж вона не подивилася з другої сторони. Якщо євро не міняти, то воно може вирости в ціні. Це ж така свого роду інвестиція в майбутнє.

Аня зі мною ніби й спілкується по телефону, але чую, що образа на мене є, нікуди вона ділася.

З іншого боку, я не розумію, дочка мені рідна людина, і я мала повне право їй покласти в конверт більше грошей, ніж невістці…

Я тепер не знаю що робити, додати їй ту тисячку, щоб вона заспокоїлась, чи залишити все як є?

Що робити в такому випадку?

Автор Наталя У

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page