fbpx
Суспільство
Що дорожче: пошити плаття на замовлення або купити з каталогу?

Плаття з натуральних тканин – саме те, що приємно надіти в літню спеку. Але коштують вони – від тисячі гривень. Ми з’ясували, що вигідніше: купити готове або замовити кравчині?

“Щоб пошити плаття, потрібно визначитися з фасоном і купити тканину”, – розповідає Вікторія, мешканка Маріуполя.

Модель дівчина вибрала в каталозі відомої фірми. Матеріал купила в місцевому магазині. Тканина взяла натуральну. Заплатила 300 гривень.

“Одна з тих тканин, які я могла б порадити дівчатам, які люблять шити, – це льон. Льняні тканини – вони самі шкарпетки, найпрактичніші і в спекотне літо носяться чудово”, – каже Вікторія.

Читайте також: ЗАРАДИ 30 СОБАК ЖІНКА ВІДМОВИЛАСЯ ВІД ЧОЛОВІКА, З ЯКИМ ПРОЖИЛА 25 РОКІВ

Натуральні тканини дорожче. Визначити синтетику можна простим способом – підпалити нитку.

“Синтетика – ось цей ось кінчик ниточки він би весь скрутився, і став би просто котушок. А так, вона, бачите, вся розсипалася. Тобто, це говорить про те, що ця тканина натуральна”, – пояснює Світлана, власниця магазину тканин .

Для того, щоб замовити сукню на пошиття, необхідно визначитися з тканиною, фасоном, довжиною виробу і ниткою (щільна або тонка).
Потім знімаємо мірки. На пошиття сукні Вікторії досить однієї додаткової примірки. Вартість роботи залежить від складності фасону.

Для пошиття сукні на замовлення Вікторія витратила 850 гривень (тканина – 300 грн, пошиття – 500 грн, фурнітура – 50 грн, підсумок – 850 грн). Таке ж плаття в каталозі коштує дві тисячі грн.

Джерело.

facebook