fbpx
Breaking News
І чому я раніше не готувала рибний пудинг? Просто не підозрювала, яка це райська смакотища! А користі скільки! Після того, як знайшла цей вдалий рецепт, готую кілька разів на тиждень, чоловік і дітки аж тарілки вилизують!
«Веня не готовий, щоб у нього з’явився вітчим. Йому не подобаються жарти.” – Тіна Кароль розповіла, як син відреагував на чутки про роман з Даном Баланом. Хлопчик не в захваті.
Перша леді відвідала інклюзивну школу в Єрусалимі Ха-Двір ха-хадаш.
Сенцов назвав країну, на яку повинна рівнятися Україна в сьогоднішній ситуації: вони мають хребет і кулаки. 
Любу діагноз навіть не здивував. Можливо… вона навіть чекала його. Все, що з нею останнім часом відбувалося, той вихор, що ніс її… Щось мало стати «стоп-краном». В її хаос і намагалися проникнути спокійні стосунки, надійні. Але вона їх сама відкинула як нудні. І понеслася далі. І ось – пyxлинa.
Суспільство
Що дорожче: пошити плаття на замовлення або купити з каталогу?

Плаття з натуральних тканин – саме те, що приємно надіти в літню спеку. Але коштують вони – від тисячі гривень. Ми з’ясували, що вигідніше: купити готове або замовити кравчині?

“Щоб пошити плаття, потрібно визначитися з фасоном і купити тканину”, – розповідає Вікторія, мешканка Маріуполя.

Модель дівчина вибрала в каталозі відомої фірми. Матеріал купила в місцевому магазині. Тканина взяла натуральну. Заплатила 300 гривень.

“Одна з тих тканин, які я могла б порадити дівчатам, які люблять шити, – це льон. Льняні тканини – вони самі шкарпетки, найпрактичніші і в спекотне літо носяться чудово”, – каже Вікторія.

Читайте також: ЗАРАДИ 30 СОБАК ЖІНКА ВІДМОВИЛАСЯ ВІД ЧОЛОВІКА, З ЯКИМ ПРОЖИЛА 25 РОКІВ

Натуральні тканини дорожче. Визначити синтетику можна простим способом – підпалити нитку.

“Синтетика – ось цей ось кінчик ниточки він би весь скрутився, і став би просто котушок. А так, вона, бачите, вся розсипалася. Тобто, це говорить про те, що ця тканина натуральна”, – пояснює Світлана, власниця магазину тканин .

Для того, щоб замовити сукню на пошиття, необхідно визначитися з тканиною, фасоном, довжиною виробу і ниткою (щільна або тонка).
Потім знімаємо мірки. На пошиття сукні Вікторії досить однієї додаткової примірки. Вартість роботи залежить від складності фасону.

Для пошиття сукні на замовлення Вікторія витратила 850 гривень (тканина – 300 грн, пошиття – 500 грн, фурнітура – 50 грн, підсумок – 850 грн). Таке ж плаття в каталозі коштує дві тисячі грн.

Джерело.

Related Post