fbpx
Цікаве
Що можна і що не можна робити в неділю: прикмети недільного дня

Спеціально підготовлено для ibilingua.com

Неділя – це особливий день. Народна мудрість підкаже, які справи приведуть до нових перемог, а від чого варто відмовитися, щоб неприємності обійшли стороною.

Недільний день вважається часом відпочинку, коли прийнято набиратися сил після трудового тижня і просто насолоджуватися життям.

Недільні заборони

Недільний день в православ’ї вважається часом відпочинку, адже Господь створював світ протягом шести днів, а на сьомий споглядав плоди своєї роботи. У зв’язку з цим останній день тижня прийнято присвячувати не тільки відпочинку, але і молитвам, щоб не потрапити в немилість небес.

В недільний день не можна стригти волосся і нігті , щоб не відштовхнути матеріальне благополуччя і не накликати біди зі здоров’ям.

Також не можна грати в азартні ігри, а також вдаватися до гріховним заняттям: ворожінні, ворожінням, не можна сваритися і розпускати чутки. За приймете такі дії привертають в життя негативні події.

За повір’ям, у неділю не можна починати нічого нового, а також з ранку до ночі щось планувати. Справи і турботи краще залишити на інші дні, а недільний – присвятити відпочинку.

Не можна відмовляти в допомозі ближньому. Тим, хто відмовить в посильної допомоги, прикмета обіцяє незабаром також звертатися за підтримкою.

Ображати кого-небудь по неділях – до бід і бідності.

Читайте також: Материнська молитва за дитину має особливу силу. Якщо ти хочеш попросити, щоб у дітей добре склалося життя, щоб їх супроводжував успіх і здоров’я, вивчи одну з цих молитов за дітей і повторюй якомога частіше

Позитивні прикмети на неділю

Недільний день вважається найкращим часом для того, щоб захистити себе від негативу.

Якщо в недільний день незаміжня дівчина почує стукіт у вікно від птиці, то незабаром вона зустріне свого обранця чи наречений зробить їй пропозицію руки і серця.

Якщо в цей день уважно прислухатися до сигналів організму, можна отримати попередження і зрозуміти, що чекає незабаром. Так, якщо горять вуха , можна чекати прибутку, а якщо щоки, то сварки з близькими не уникнути.

У неділю одязі раптово відірвалася гудзик, то можна чекати швидкого знайомства з цікавою і непересічною особистістю.

Вважається, що в недільний день можна залучити в будинок достаток, якщо кинути за вікно дрібку цукру і після пробудження походити по будинку босоніж.

Прикмета свідчить, що в неділю можна «змусити» боржника повернути гроші. Для цього наші предки ретельно мили взуття, яка, за повір’ям, приверне заборгував людини в будинок і змусить його розплатитися.

Розбити посуд в недільний день – до прибутку. Прикмета збудеться, якщо порахувати оскільки перед тим, як їх викинути.

Прикмета свідчить, що люди, народжені в недільний день, є улюбленцями долі, і їх життя буде наповнене радістю і позитивом. Вони зможуть досягти небувалих висот, якщо не будуть лінуватися.

Прикмети і забобони передаються з покоління в покоління, допомагаючи людям вчасно помічати певні знаки і отримувати застереження. Уважність і обережність, а також дотримання заповітів предків допомагає жити щасливо і вчасно йти від ударів долі.

Також завдяки прикметам і в сучасному світі можна залучити в життя необхідні блага, а також захиститися від будь-якого зла і вберегти сім’ю від різного роду небажаних подій

Фото ілюстративне, з вільних джерел.

Сподобалася стаття? Тоді підписуйтесь на нашу сторінку у фейсбук за посиланням  ibilingua.com

facebook