fbpx
Цікаве
Що найбільше турбує польського Нострадамуса, який став відомий на весь світ? Ще 2021 року Кшиштоф Яцковський отримав від Всесвіту бачення. На дорогу йому країну нападуть, і це не Україна. Прозорливий поляк вважає, що скоро одна з сильних країн покаже своє обличчя. Прогнози Кшиштофа фатальні

Що найбільше турбує польського Нострадамуса, який став відомий на весь світ?

Ще 2021 року Кшиштоф Яцковський отримав від Всесвіту бачення. У ньому провидець прочитав наступне.

На Польщу нападуть, а найбільше постраждають центральні та східні регіони країни. Причиною повномасштабних бойових дій стануть постійні провокації. За словами ясновидця, атаку на Польщу здійснять війська з Росії та Білорусі.

“Ми повинні розуміти, що вже зараз кожен із нас перебуває у стані Третьої світової війни», – поділився на своєму YouTube-каналі Кшиштоф Яцковський. І хоча зараз в буквальному значенні цього слова страждає Україна, це зовсім не локальний конфлікт.”

Як вважає прозорливий поляк, незабаром своє справжнє обличчя почне показувати Китай.

Він називає дві найпотужніші сили нашого часу: НАТО та Росія з Китаєм. Польський провісник стурбований тим, що Росія загрожує використати ядерну зброю. Це може призвести до змін і руйнувань немислимих масштабів, оскільки на території України є безліч атомних електростанцій. І це треба враховувати.

США та Європа тисне на Росію в економічному плані. І вже зараз ясно, що економіка країни-агресора тріщить по швах. Однак це може призвести до того, що у конфлікт вступить ще більше держав. За його словами, три або чотири країни вирішать втрутитися.

Яцковський називає ілюзією будь-які спроби провести переговори з Росією. Він вважає, що РФ має претензії не лише до України, але також і до багатьох інших країн світу.

Прогнози Кшиштофа невтішні. Він говорить про те, що зараз саме час розпочати підготовку до найгірших часів. У майбутньому люди можуть поділитися на 2 табори. Одним буде доступно все, а іншим нічого. Тих, хто наважиться піти проти системи, чекають арешти. Крім того, на світ обрушиться нова недуга.

В одному зі своїх прогнозів ще 2021 року Яцковський заявив, що у майбутньому Європейського Союзу більше не буде. А на місці самої Європи утворюється 3 абсолютно нові великі держави.

Польща за його словами увійде до складу однієї з них. Світова економіка розвалиться, через що гроші втратять чинність. А сама система, що діє у європейських країнах, нагадуватиме комунізм.

Далі – більше! Якщо вірити баченням поляка, світ стане схожим на найгіршу антиутопію. Держави почнуть забирати із сімей дітей та відправляти їх до спеціальних інтернатів. А люди будуть змушені тікати з Європи та Росії до більш далеких регіонів, щоб врятуватися.

Варто зазначити, що процтвва провидця досить туманні, оскільки жодної конкретики в них немає. Однак Кшиштоф каже лише те, що бачить.

Певне, сьогодні взагалі нема сенсу загадувати так далеко. Адже в Україні триває конфлікт, і саме ця подія безпосередньо впливає на перебіг подальшої історії.

А це, до речі, дуже схоже на правду з огляду на події в Україні. У січні 2022 року польський провидець сказав, що цього року ООН працюватиме на межі своїх можливостей. Але це абсолютно ніяк не вплине на ситуацію, що склалася.

Можливо, щось із прогнозів Кшиштофа Яцковського має право на існування, та простій людині цього знати не дано. Здібності ясновидців – річ, яка взагалі завжди під великим питанням. А ви в них вірите?

Мирного всім неба і Божого захисту!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, скріншот з відео.