fbpx
життєві історії
Що найперше треба зробити, коли виходиш з дому: поради мудрого священника

Ця історія відбулась в сім’ї одного Святого Отця. Ця розповідь допоможе прислухатися до мудрих слів священника!

Священник мав багато дітей та онуків. Чоловік навчав їх своєму життєвому досвіду та мудрим рішенням. Одна з онучок одного разу запитала дідуся:

– Чому ви постійно такий спокійний та врівноважений? У вас такий життєвий досвід, ви стільки багато побачили на своєму шляху.

– Люба моя, я постійно відсторонював себе від різноманітних спокус. У молодому віці один священнослужитель навчив мене трьом важливим речам.

– Перша – я дивився на небо кожного дня, коли виходив на вулицю. Для того, щоб не забувати, що на небі Ісус Христос, який дивиться за мною та вказує на мої помилки та оберігає мене. Друга – я дивився на землю, в цей час я думав про те, як небагато потрібно місця для моєї могили.

Дівчинка уважно слухала. Дудусь продовжував розповідати:

– Третя – я дивився та спостерігав за людьми, серед них були гарні, хворі, бідні, безпритульні та напував з них подяку за те, що в мене є. Таким чином, любі мої, я впорався з усілякими труднощами, які зустрічалися мені по дорозі та все одно був щасливим й не мав ніякого клопоту. Я тримав у своєму серці Господа, до чого й вас закликаю.

Фото ілюстративне, з вільних джерел.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook.