fbpx
Цікаве
Існує безліч прикмет і забобонів, чого не можна робити після заходу Сонця і після дванадцятої години ночі

Вважається, що після опівночі темні сили знаходять свободу. Існує безліч прикмет і забобонів, які є актуальними після заходу Сонця і після дванадцятої години ночі. Джерело

Особливо небезпечними нічні прикмети є в такі дні, як п’ятниця 13 , Повний місяць, 29 лютого. У ці дні негативна енергія і нечисті сили особливо активні і можуть причепитися до вас набагато сильніше, позбавивши удачі або зіпсувавши настрій.

Після півночі бажано не прибирають будинки. Навіть якщо у вас, наприклад, були друзі, був накритий стіл, не варто прибирати все по своїх місцях, мити підлогу або посуд.

Краще залишити все це на ранок. Якщо ви будете забиратися вночі, то можете розгнівати будинкового, і він позбавить вас удачі.

Читайте також: Чи можна приносити додому чужі вазони і які краще ніколи не брати: прикмети

Перед сном варто перевірити столи на наявність лежачих на них ножів. Якщо з вечора залишити ніж на столі, то можна накликати біду в будинок, накликати проблеми в любові.

Після півночі, а краще після заходу не можна будувати грандіозних планів на майбутнє і змінювати плани на наступний день. Експерти сайту dailyhoro.ru відзначають, що це може погано позначитися на успіхах.

Увечері, вночі або після півночі не можна засинати з поганими думками.

Потрібно пробачити близької людини, перестати лаятися або просто перенести важливий неприємна розмова на ранок. Якщо цього не зробити, то проблема не піде ще довгий час.

facebook