fbpx
Суспільство
Що повинна вміти дитина при вступі до дитячого садка

Часто батьки віддають дитину в садок у віці двох років. Багато малят цього віку ще cмoкчуть пальчик, не вміють тримати ложку, користуватися горщиком і володіти іншими навичками самообслуговування, тому перед надходженням в дитячий садок їм необхідно оволодіти наступними навичками.

  • Навчити тримати ложку самостійно

Більшість дітей у віці одного року проявляють бажання користуватися ложкою і якщо батьки не були проти бажанням малюка і дозволяли користуватися столовими приборами, то з настанням 2 років проблем виникнути не повинно.

Але бувають такі ситуації, коли дитина вміє тримати ложку в руці, але не вміє їй їсти. У такому випадку батькам необхідно запастися великим терпінням і навчити дитину їсти. Щоразу під час прийняття їжі давайте йому тарілку з ложкою.

Читайте також: СЕКРЕТИ ЖІНОК, ЯКІ ЛЮБЛЯТЬ СВОЮ РОБОТУ

  • Харчування дитини має бути різноманітним

Бажано, щоб в його раціоні присутні каші, запіканки, супи, киселі, компоти, какао. Якщо малюк буде знайомий з такими стравами будинку, то в саду вони не викличуть ніяких побоювань.

  • Навчіть малюка одягатися самостійно

Щодня, коли збираєтеся на прогулянку залишайте колготки і штанці малятка трохи спущеними і пропонуйте самостійно натягнути їх до кінця. У малюків у віці двох років присутня величезна прагнення до самостійності і таким чином малюк швидко опанує навичкою одягання.

  • Навчіть дитину проситися на горщик

В цей же період можна привчати дитину до горщика. Незабаром дитина усвідомлює, що може легко управляти своїм тілом і йому це сподобається.

А якщо ще його старання підкріплюються похвалою з боку дорослих, то він буде ще з більшою ретельністю намагатися все робити самостійно без допомоги мами і тата.

Щоб адаптація дитини в дитячому саду пройшла краще, батькам слід навчити його всім необхідним навичкам і відповідально підійти до вибору дошкільного закладу і педагогів працюють в ньому.

Джерело.

facebook