fbpx
Цікаве
Що про вас можуть розповісти яблука? Так-так! Не дивуйтеся – саме про вас і саме яблука. Виберіть яблуко, яке б ви з’їли і дізнайтеся про себе дещо цікаве

Що про вас можуть розповісти яблука? Ви здивувались! Так-так! Не дивуйтеся – саме про вас і саме яблука.

Те, який фрукт ви виберете, з яким себе асоціюєте, може розповісти про ваші внутрішні архетипи.

Яблуко старе як світ і навіть в Біблії саме воно було плодом пізнання Добра і Зла. Так що, готові? То ж вибирайте.

  • ЯБЛУКО №1

Ви – людина пряма і чесна. Ніколи не намагаєтеся завуалювати правду, якою б вона не була. Задніх думок у вас не буває і таємних намірів теж.

Ви не боїтеся залишатися самим собою, не одягаєте масок і, можливо, саме в цьому криється ваша дивовижна здатність переживати злети і падіння.

Ви щасливі в дрібницях, ні про що занадто сильно не тривожитеся. Найбільше задоволення вам принесе просте міцне яблуко, яке саме ви тільки що самі зірвали з дерева.

  • ЯБЛУКО №2

У вас грайливий характер, повний енергії. Нудьга – ваш смертельний ворог, а тому і життя у вас ненудне, повна колотнеч і пригод. Шукати їх – ваше кредо.

А втім, всілякі історії і самі знаходять вас без підказки. Все оригінальне й повне вражень несе вам радість життя. Ваше яблуко – неодмінно в карамелі, посипане шоколадною і горіховою крихтою!

  • ЯБЛУКО №3

Ви цікава людина. Так вважають усі навколишні люди. Але самі ви думаєте інакше. Вам притаманний оптимізм, уява і почуття прекрасного. І це надихає людей.

Все, що відбувається у вашому житті, дуже цікаво для оточуючих. Ви переконливі, навіть якщо не намагаєтеся нікого переконати.

Найбільш ласим для вас стане хороший шматок домашнього яблучного пирога, такого, від якого залишається теплий і солодкий післясмак.

  • ЯБЛУКО №4

Ваш основна риса – надійність. Як броньований Роллс-Ройс, як скеля, на яку можна покластися. У вас є рідкісні якості врівноваженості в думках, почуттях і вчинках.

Ви стримані, але іноді ця стриманість межує з сором’язливістю. Більше слухаєте, ніж говорите і вас це абсолютно влаштовує. Ви настільки вірні і надійні, що з вами дійсно можна в вогонь і в воду.

Які ваше ласощі? Чашка гарячого яблучного пуншу – спокійний, добротний, затишний і розмірений.

  • ЯБЛУКО №5

Радість! Коли бачиш вас, виникає саме це слово. Ви живете повним життям, вам не потрібно адреналіну. Життя прекрасне – і в цьому його принадність.

Ви цінуєте смаки, види, звуки і запахи кожного дня. Навіть буденність для вас вже прекрасна і незвичайна. Ви самі робите її такою.

  • ЯБЛУКО №6

Ви дотепні і проникливі. У вас живий розум і швидка реакція. Ви розумієте на ходу. Навіть, якщо ви не дуже товариські, при необхідності буваєте говіркі й життєрадісні.

Ви і кумедні, і інтелектуальні одночасно, що робить вас душею компанії. Але туди ви не прагнете «за власним бажанням».

Просто вмієте розважити людей, не більше того. Де ж ваша слабкість? У келиху доброго яблучного вина, смакуючи сиром.

Фото ілюстративне, з вільних джерел.