fbpx

Що робити з чоловіком – не уявляю. Але він боготворить свою матусю і мене це не влаштовує від слова зовсім. Оце перед Великоднем подзвонила свекрусі на свою голову. Звичайно, чоловіка я не послухала, дуже вже мене ця вся ситуація розгнівала

Що робити з чоловіком – не уявляю. Але він боготворить свою матусю і мене це не влаштовує від слова зовсім.

Мені б не хотілося говорити, що мій чоловік -матусин синочок. Проте з кожним днем я переконуюсь у цьому. Справа в тому, що Сергій просто обожнює свою матір. Буквально порошинки з неї здуває, вирішуючи всі її проблеми. Аби вона не втомлювалася і не хвилювалася.

Кілька років тому батько Сергія пішов із життя. Всі справи вдома тепер робить він. Якщо раптом щось зламається, мій чоловік кидає абсолютно всі справи та мчить до Ольги Петрівни.

Не дай боже, у свекрухи погіршення самопочуття, чоловік одразу ж везе її до приватної клініки. При цьому свекруха собі ні в чому не відмовляє: ходить салонами краси і займається собою.

Звісно, з одного боку, це похвально. Але часом це переходить усі допустимі межі. Просто я до такого не звикла. Моя мама все життя працювала, зараз у неї своя маленька дача з городом.

З моєю мамою ми бачимося майже щодня. Нашого старшого сина вона забирає зі школи, доки ми з чоловіком на роботі. А у вихідні моя мама любить проводити час із нашою молодшенькою.

Я вдячна долі, що спілкування моїх дітей із бабусею склалося якнайкраще. Чого не скажеш про Ольгу Петрівна. Вона ніколи не виявляла інтерес до онуків і практично з ними не бачиться. Хоча донечка й син часто запитують, коли ми поїдемо у гості до «бабусі Олі».

Ось якраз недавно сталася ситуація, коли онуки могли побачитися з бабусею. Але де там! Загалом ситуація така.

Ми з Сергієм розпочали невеликий косметичний ремонт на кухні. Зрозуміло, дітям краще всім цим пилом і брудом не дихати. Тому я домовилася з мамою, щоб вона посиділа з онуками.

Все було чудово, але в суботу вранці мама зателефонувала і сказала, що їй не добре. Лежить і не може навіть з ліжка підвестися. Дітей залишити тепер нема з ким, та й до мами треба поїхати. Вирішила я, що можна попросити посидіти з дітьми свекруху. А поки я буду у мами, чоловік розпочне підготовчі роботи.

Мою пропозицію Сергій сприйняв негативно:

«Ти з глузду з’їхала! Моя мама напевно відпочиватиме сьогодні після вчорашнього важкого робочого дня. Навіть не думай їй дзвонити!»

Звичайно, чоловіка я не послухала, дуже вже мене ця вся ситуація розгнівала. Подзвонила свекрусі, пояснила все. Але свекруха заявила, що має свої плани.

Чесно, я навіть не знала, що їй відповісти. Вперше за стільки років я попросила її про допомогу. А у відповідь тотальна байдужість! І найбільше мене дивує, що мій чоловік не розуміє, що це ненормально.

Після цього випадку я взагалі не хочу спілкуватися зі свекрухою. Жаль тільки дітей, які щиро тягнуться до бабусі. А їй на них байдуже абсолютно!

Ремонт на кухні перенесли. Я поїхала до мами, посиділа з нею кілька днів. Їй стало набагато краще, і мені, до речі, також. Мама вислухала мене і поділилася зі мною мудрістю:

«Оленко, ти не зможеш перевиховати дорослу жінку. І не змусиш її любити твоїх дітей. Відпусти ситуацію і не чекай на диво».

Більше не чекаю. Але як все-таки напоумити чоловіка? Адже він завжди буде на боці матері. І мене це все більше не влаштовує.

Передрук без посилання на сайт заборонено.

Фото ілюстративне, авторське.

You cannot copy content of this page