fbpx
Цікаве
Що розповість про вас колір вашого лаку для нігтів: дійсно, обраний колір часто має прихований сенс і розкриває багато про особистість кожної людини!

Жіночний, елегантний, гламурний, чуттєвий… є багато прикметників, щоб описати лак для нігтів. Незалежно від того, стриманий чи більш ексцентричний, він прикрашає наші руки досить барвистим відтінком. І кожна жінка виділяється манікюром, який відповідає її настрою.

Але ви не знали, що вибір кольору ніколи не буває тривіальним: відтінок, який з’являється на ваших нігтях, розкриває частину вашої особистості. Так само, як парфуми чи сумки, які ви носите щодня. Хочете знати більше? Дізнайтеся, що ховається за кольором вашого лаку для нігтів.

Що колір лаку для нігтів говорить про вашу особистість

Кольорові нігті не тільки жіночні, вони також відображають спосіб життя, навіть соціальний клас. Наприклад, в стародавньому Китаї знатні жінки використовували лаки на основі золотого і срібного порошку. Так вони відзначилися у світі знаті.

Але справа не лише в естетиці чи жіночності. Кожен колір має дуже специфічну символіку, і психологічний аспект не можна нехтувати. Дійсно, обраний колір часто має прихований сенс і розкриває багато про особистість кожної людини. Звичайно, цю розшифровку теж не варто сприймати буквально. Деякі жінки часто змінюють колір просто з цікавості. Але в цілому ми знаємо, що колір втілює вираження риси характеру або настрою моменту.

Ось символіка кольорів лаків:

Чорний лак для нігтів: яка індивідуальність?

Чорний лак уособлює нетрадиційну, сильну, непокірну, нестандартну і непокірну жінку. Вона відмовляється зливатися. Це також символ егоцентризму, гарячого бажання привернути до себе увагу. Але це також може стосуватися елегантності та таємничості.

Синій лак для нігтів: яка індивідуальність?

Синій відтінок може виявити чутливий характер, а також того, хто любить контролювати кожну дрібницю. Якщо ви носите його часто, ви, ймовірно, перфекціоніст із чудовою здатністю спостережливості та аналізу. Ніщо не вислизає від вас, ви завжди на все звертаєте увагу. Але цей колір дуже нюансований: темний, світлий, бірюзовий… Іноді він може просто викликати літній дух, легкість, бажання втекти.

Фіолетовий лак для нігтів: яка індивідуальність?

В абсолютному вираженні фіолетовий втілює таємничу і духовну жінку, наділену глибоким і розумовим духом. Це також вказує на постійний рух розуму, який постійно думає, можливо, навіть трохи занадто багато. Фіолетовий також підкреслює амбіції, динамізм, прагнення до успіху та цілеспрямованість. Якщо це ваш улюблений колір, ви не з тих, хто зволікає: дії є частиною вашого повсякденного життя. Ви ніколи не падаєте духом і завжди йдете за своїми проєктами.

Червоний лак для нігтів: яка індивідуальність?

Характер червоного кольору очевидний: це зброя зачаровування. Жінки, які фарбують нігті в червоний колір, хочуть почуватися привабливими і сподіваються привернути увагу. Це ознака запалу, інтенсивності, впевненості та чарівності. Більш світлий варіант, наприклад, рожевий, може свідчити про менш палку, менш безстрашну, але більш романтичну, вишукану і стриману натуру.

Білий лак для нігтів: яка індивідуальність?

Чергуючи блідо-рожевий, білий – це класика, яка приваблює багатьох жінок, особливо французький манікюр. Цей колір символізує простоту, стриманість і чистоту. Він уособлює спокійний, безтурботний, сентиментальний і мрійливий характер.

Прозорий лак: яка індивідуальність?

Його зазвичай називають “основою”. Його нейтральний колір в основному призначений для захисту нігтів і надання невеликого блиску. Якщо ви любите носити його окремо, без додавання кольору, ви належите до категорії стриманих, природних жінок, які люблять себе такими, які вони є, і яким нема чого приховувати.

Яскравий лак для нігтів: яка індивідуальність?

Яскраві та живі кольори, такі як помаранчевий, рожевий або жовтий колір фуксії, підкреслюють життєрадісну, оптимістичну та святкову особистість. Ця жінка живе на повну, любить веселитися, любить легкість і сонячні дні. Яскраві кольори також розкривають сильну особистість, повну бадьорості. Ви любите привертати увагу і маєте досить екстравертну натуру. З іншого боку, зелений колір вказує на чутливу, спокійну душу, у гармонії з собою.

Нюдовий лак для нігтів: яка індивідуальність?

Великий тренд кожного сезону, нюдовий лак. Це знаменує собою повернення до основ, потребу повернення до природи, до автентичності. Він уособлює собою шикарну, вишукану і знатну жінку не особливо похилого віку. Навіть наймолодші наважуються пропагувати відому концепцію “менше — це краще”.

А якому кольору ви віддаєте перевагу? Признавайтеся!

Фото ілюстративне