fbpx
життєві історії
«Щo? Ти хто тaка тут? Прибирати мене ще змушуєш. Значить так, прибирати ти сама будеш, всі дні, мати мою не чіпай. Так як твій чоловік – єдиний мужик – він нехай і платить, я ненадовго тут, скоро вже точно справжнього чоловіка знайду»

Ми з чоловіком живемо в будинку його батьків, який свекор побудував ще років 20 назад. Свекра не стало 5 років тому, а з матір’ю чоловіка ми дуже добре дружимо. За матеріалами

Одружилися ми півроку тому, Анна Євгенівна відразу нам запропонувала з нею жити. Ми не стали противитися, і правильно зробили, вона нам не заважає, навпаки, допомагає по дому.

– «Я так рада, що ви така гарна сім’я, тому на вас залишу господарство» – сказала вона нам днями і переписала будинок на чоловіка.

У чоловіка є старша сестра, і позавчора вона повернулася додому.

– «Леся, що знову сталося? Знову мужик не той попався? »- питала її мама.

– «Не щастить мені, мамо, в любові» – тут почалася півгодинна розповідь про те, який у неї поганий був останній цивільний чоловік.

Леся вже 4 рази покидала батьківську хату, і всі 4 рази поверталася, через деякий час, рік або два. У всьому винила чоловіків, а не себе, хоча я вважаю, що від жінки залежить, чи захоче чоловік продовжувати з нею відносини.

– «А Ромка що не з’їжджає, раз дружину собі знайшов? Мама, ти хіба не сказала йому, що я можу в будь-який момент повернутися? »

– «А навіщо йому з’їжджати? У них все серйозно, не те, що у тебе, погуляєш рік-два і повернешся, тепер у них питай, дозволять вони тобі тут жити чи ні »

– «Питати у них? Ще чого, де захочу, там і буду жити »

Самовпевненості у неї було більш ніж достатньо. Так, вона дуже красива, але не можна ж вважати себе вище всіх? Може тому її і кидають всі? Хто захоче з такою життя то прожити? Хіба що божевільний.

Вчора приїхав її колишній цивільний чоловік, залишки речей їй привіз, які вона не забрала. Нормальний, адекватний мужик, повна протилежність опису, який дала нам Леся.

– «Зачекайте, а чому ви розійшлися з нею?»

– «Та набридла вона мені, вважає себе вище всіх, а хто вона така? Це їй подавай, то подавай. І ще побачив її в компанії якихось мужиків інших, вона пред’являти мені стала, що стеження за нею організував. Подумав я, навіщо мені життя свою псувати? Красивих повно, треба буде, ще знайду »

По дому вона нічого не робила, тільки бруд розводила, свої речі по кутах розкидала. Сьогодні я вирішила з нею поговорити, потрібно було розподілити обов’язки, раз вона ще якийсь час жити з нами буде, хоча я вкрай не хочу цього.

– «Леся, у мене до тебе розмова. Треба розподілити обов’язки, прибираємо ми по черзі, 3 рази на тиждень – перша я, потім йде мама, після неї ти. Оплата за комунальні послуги ділиться на всіх, так як у нас приватний будинок, вийде десь, по 1000 гривень з людини »

– «Що? Ти хто така тут? Прибирати мене ще змушуєш. Значить так, прибирати ти сама будеш, всі дні, мати мою не чіпай. Так як твій чоловік – єдиний мужик – він нехай і платить, я ненадовго тут, скоро вже точно справжнього чоловіка знайду »

Тільки я хотіла сказати, що вона не пуп землі і за неї ніхто не збирається що-небудь робити, але не встигла.

– «Хоча, можна і тут залишитися, а будеш нити – з дому вижену» – заявила вона.

Читайте також:Я СИДІЛА І ПЛАКАЛА: Я СВОЇМИ РУКАМИ ЗРУЙНУВАЛА ДВА ЖИТТЯ, СВОГО СИНА І НІНИ, Я ЗАЛИШИЛА СВОЮ ВНУЧКУ БЕЗ БАТЬКА. Я РОЗУМІЛА, ЩО ЗА ВСЕ В ЖИТТІ ТРЕБА ПЛАТИТИ, АЛЕ Я НЕ ДУМАЛА, ЩО ЗАПЛАЧУ ТАКУ ВЕЛИКУ ЦІНУ

– «Будинок оформлений вже на чоловіка, я зроблю все, щоб він тебе вигнав, не дивлячись на те, що ти його сестра»

Всього 2 дні з нею знайома, а нахабством своїм розлютила конкретно, як тільки її мужики терпіли? Звідки у такої доброї свекрухи, ось така дочка з’явилася? Їй вже майже 30 років, ще пара рочків і вся краса її зійде нанівець, чим вона тоді буде торгувати?

Чекаю, поки чоловік повернеться з роботи, взагалі не хочу більше її бачити, а вона з кімнати не вилазить, мабуть не очікувала, що мама на брата все оформила.

Фото ілюстративне , з відкртих джерел

facebook