fbpx
життєві історії
Я сиділа і плакала: я своїми руками зруйнувала два життя, свого сина і Ніни, я залишила свою внучку без батька. Я розуміла, що за все в житті треба платити, але я не думала, що заплачу таку велику ціну

Я заміжня, у мене двоє дітей, старший Ігор і молодша Катя. Хоча я і заміжня, але я весь час тягла все сама, чоловік у мене мало грошей заробляє, а піти ще на одну роботу він не хоче, каже, що його все влаштовує. За матеріалами

Ось виріс старший син, вступив в юридичну академію, він на останньому курсі, думала, що зітхну трохи, але не тут-то було. Приходить додому і давай мені торочити, що любить він дівчину Ніну, а вона без роду і без племені, виросла в дитячому будинку – ну що вона може дати моєму синові? Та нічого. Не потрібна мені така невістка.

Я почала вмовляти сина її кинути, але він ні в яку, але я вміла переконувати, подарувала йому золотий ланцюжок, він мені і пообіцяв, що кине свою Ніну – пообіцяв і зробив. А Ніна збиралася заміж, потрібно було сукню купити обручки, а Ігор на телефонні дзвінки не відповідає, пропав кудись.

А потім Ніна прийшла до мене і сказала, що вона вaгiтна, і не змогла я залишити так це, я розуміла, що хоч вона і з дитбудинку, але що таке честь, вона знала.

А я перед тим, як вона мені зізналася, що вaгiтна, сказала їй, що Ігор передумав з нею одружитися. Вона встала і пішла, не сказавши ні слова. Я тоді подумала і добре, що так вийшло, тепер точно весілля не буде, вона дівчисько з характером, горда. Самі розумієте, що ніякого весілля не було.

Минуло багато років, я вже й забула про неї . Але так вийшло, що мій син скоїв злoчин, не хочу говорити, що він зробив, не кожна мати таке винесе. Коли призначили слухання, то я не повірила своїм очам: суддею була Ніна!

Я хотіла з нею зустрітися, поговорити, пояснити, але вона взяла самовідвід і більше я її не бачила. Мені захотілося дізнатися, як вона, було просто цікаво, і ви знаєте, я дізналася, що у мене є внучка, їй було вже 8 років, вона була школярка.

Ніна мала свою машину, свою квартиру і заміський будинок. Виявляється, це у неї все було, але її тітка ніколи не говорила їй про це, вона хотіла зробити їй подарунок на весілля, а весілля і не було.

Я сиділа і плакала: я своїми руками зруйнувала два життя, свого сина і Ніни, я залишила свою внучку без батька. Я розуміла, що за все в житті треба платити, але я не думала, що заплачу таку велику ціну.

Я зустрілася з Ніною, ми поговорили, вона мене познайомила з моєю онукою, чесно скажу, що на той момент я була щаслива. Був суд, сина виправдали – він взяв чужу провину на себе.

Читайте також:-ЗНАЧИТЬ ТАК, МІЙ СИН І ТАК БАГАТО ДЛЯ ВАС ЗРОБИВ, Я ЗАРАДИ СПОКОЮ В ЙОГО НОВІЙ СІМ’Ї ГОТОВА НА ЩО ЗАВГОДНО. ЙОГО ДРУЖИНІ НЕ ДУЖЕ ПОДОБАЄТЬСЯ, ЩО Я СПІЛКУЮСЯ З ЙОГО КОЛИШНЬОЮ ДИТИНОЮ, У НИХ СКОРО СВОЇ БУДУТЬ, ТАК ЩО БІЛЬШЕ МЕНІ НЕ ДЗВОНИ І НЕ ПРИХОДЬ ЗІ СВОЄЮ ДОЧКОЮ. – КОЛИШНЬОЮ – ЦЕ ЩО, РІЧ? ЦЕ ДИТИНА, ЯКА ЛЮБИТЬ ЇЇ І ТЯГНЕТЬСЯ ДО НЕЇ. Я ДАЛА СОБІ СЛОВО, ЩО МОЯ ДОЧКА НІКОЛИ БІЛЬШЕ НІ ДЛЯ КОГО НЕ БУДЕ КОЛИШНЬОЮ

Я прийшла додому після суду і все розповіла синові, розповіла, що бачила Ніну, розповіла, що познайомилася з його дочкою. Він мене слухав і плакав, а потім він мені сказав:

«Мама, я тебе дуже люблю, але я тобі ніколи не пробачу того, що ти мене змусила відмовитися від Ніни, я її люблю до цих пір і мені ніхто більше не потрібен. Мені теж немає прощення, я виявив слабкість, і несу цю бiль, і буду нести її все своє життя ».

Він зібрав свої речі, зняв золотий ланцюжок, який я йому тоді подарувала і пішов з дому, я його не могла знайти, його ніде не було.

І тоді я пішла додому до Ніни, я хотіла попросити її допомогти мені знайти мого сина. А його виявляється, і шукати не потрібно було, він пішов до Ніни, попросив у неї вибачення, вона його пробачила, тому, що все ще його любила.

Вони розписалися, але мені син заборонив приходити до них у будинок, він удочерив свою дочку, вони чекають поповнення в родині, лікарі кажуть, що буде син. А недавно до мене прийшли в гості мій син, моя внучка і Ніна.

Вона сказала, що розуміє, чому я так вчинила і давно вже мене пробачила, вона хоче, щоб її діти росли в любові і ласці. А так, як я одна бабуся, то діти повинні знати свою бабулечку.

Галя, так, звуть мою внучку, підійшла до мене, обняла, поцілувала і сказала, що вона дуже рада, що у неї з’явилася бабулечка, дідусь і тітка. Я така щаслива, що не можу передати вам словами, велике спасибі моїй старшій донечці Ніні, мені вона не невістка, а дочка. Щастя знову оселилося в нашому домі.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел