fbpx
життєві історії
Що в голові у цієї жінки, я не розумію. І як вести себе – також не знаю. Розповісти нареченій, що її мати фліртує і заграє зі мною? Але тоді між ними зіпсуються відносини

Що в голові у цієї жінки, я не розумію. І як вести себе – також не знаю. Розповісти нареченій, що її мати фліртує і заграє зі мною? Але тоді між ними зіпсуються відносини…

Відразу про головне – мати моєї дівчини заграє і фліртує зі мною. І мені це зовсім не здається. Чотири рази, коли ми на короткі проміжки часу залишалися разом, вона робила мені дуже недвозначні компліменти і загравала. Я поки роблю вигляд, що не розумію, чого вона хоче.

Це якось ну зовсім не нормально. І зовсім не розумію її – дуже красива жінка, яка виглядає набагато молодше за свої роки… Ну знайди ти собі кого-небудь іншого! Упевнений, що багато її ровесників були б на сьомому небі, якби їм надавала знаки уваги така шикарна жінка. Але я ж зустрічаюся з її дочкою, у нас все серйозно.

Поки що під будь-якими приводами відмовляюся йти туди, де могла б опинитися її мати, щоб не перетинатися з нею зайвий раз.

Соромно про це поговорити з друзями – засміють. Зі своїми батьками таким точно не поділишся. А моїй дівчині не скажеш – це взагалі буде кінець відносинам.

Навіть не знаю, що робити далі.

Що в голові у тієї жінки – не розумію!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. суворо заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pixabay.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page

facebook