fbpx
Цікаве
Що відбудеться найближчим часом, та чому Зеленському не можна покидати Україну!: найкращі астрологи підготували нові прогнози щодо війни до кінця 2022 року. “Бомбардування не припиняться, а війна швидко не закінчиться!”

Що відбудеться найближчим часом, та чому Зеленському не можна покидати Україну!: найкращі астрологи підготували нові прогнози щодо війни до кінця 2022 року. “Бомбардування не припиняться, а війна швидко не закінчиться!”

Коли очікувати на спад бойових дій і взагалі, коли ж ця війна нарешті закінчиться!, – на ці та інші запитання дають відповіді найкращі спеціалісти у сфері астрології Яна Езотеричка та Ангеліна Вакуліна.

Не все так просто. Війна може затягнутися на три роки.

“З листопада 2013 року до червня 2027 року в України йде період Юпітера. Це не простий період, і Україна в найближчу каденцію Зеленського може втратити території”, – повідомляє астрологиня Яна Езотеричка в своєму новому прогнозі.

Астрологиня натякнула про не дуже втішний прогноз – війна може тривати 42 місяці.

“У книзі “Одкровення” говориться, що війна може тривати 3 роки. Це збігається з моїм астрологічним прогнозом. Якщо говорити про війну, то до 2027 року можна буде бачити повний результат цієї війни. До цього часу Україна перебуває в періоді падіння”, – зазначила вона.

Яна Езотеричка наголосила, що Володимиру Зеленському категорично не можна виїжджати з країни найближчим часом.

“На саміт G20 Зеленському їхати не варто, оскільки можуть готувати замах на президента”, – повідомляє вона.

До того ж, астрологиня Ангеліна Вакуліна також бачить, що Україні ще варто очікувати масових ударів від “сусідів-загарбників”.

“Такі масові удари, як були в понеділок (10 жовтня) по Україні, ще можливі”, – наголосила жінка.

По її підрахунках, тільки ближче до Нового року 2023 можна очікувати спаду бойових дій, але не закінчення війни.

“При цьому Херсон зможуть звільнити від загарбників-сусідів тільки в останню чергу”, – зазначила вона.

Вакуліна також додала, що в окупантів є мета на цю зиму.

“Вони хочуть залишити всю країну без електроенергії. А якщо не буде переговорів, то може програтися варіант заморозки війни”, – зазначила вона.

Все буде Україна!

З нами Бог, за нами Перемога!

Слава Україні! Слава мужнім ЗСУ!

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page