fbpx
життєві історії
Дочка зі мною не розмовляє вже місяць. Образилася! Що я дозволити таку суму на лікування кішки витратити. А дочка, як почула, скільки, просто змінилася в лиці. Ти, що мамо! У тебе двоє онуків, у Вані зі здоров’ям проблеми, іпотеку тягнемо з останніх сил, а ти такі гроші — на кішку!

Витрачати гроші на кішку, коли онукам потрібно?

— Дочка зі мною не розмовляє вже місяць, уявляєш? Образилася! – Розповідала подрузі жінка передпенсійного віку.

— У мене Фрося захворіла, кішка моя, на початку лютого якраз. Та дуже так! Я вже думала, все, не врятуємо. Добре, ветеринар попався знаючий. Зараз із нею все гаразд. Звісно, ​​грошей довелося викласти купу.

– Однак! Виявляється, не тільки людям нині хворіти дорого.

— Та я сама здивована, для мене це великі гроші! Я доньці без усякої задньої думки й кажу — добре, мовляв, що я працюю, поки що не на пенсії, можу собі дозволити таку суму на лікування кішки витратити. А дочка, як почула, скільки, просто змінилася в лиці. Ти, каже, мамо, здуріла! У тебе двоє онуків, у Вані зі здоров’ям проблеми, ми всі роздягнені-розуті, іпотеку тягнемо з останніх сил, а ти такі гроші — на кішку!

— Нічого собі, заявки у твоєї принцеси! А вона не в курсі, що це її діти та її проблеми? Зуміла їх народити — хай тепер і вирощує сама! Нема з матері тягнути.

— Ну… Загалом у них ситуація справді важка. Молодша дитина хвора. Коли його народжували, плани були інші, а тепер усі з ніг на голову. Мабуть, тепер працювати дочка не зможе, буде з дитиною сидіти. Намагається якось лікувати його, тягає по логопедах та лікарях, скрізь платити треба. Я ось думаю, може, вона має рацію? Треба було справді гроші їм віддати?

– А Фрося?

— Ну, а що Фрося? От, припустимо, захворіла б вона, коли б я була на пенсії, і зайвих грошей у мене не було б, і що? Спробувала б лікувати якось сама, а ні, так поплакала. Права дочка, що ображається? Якось незатишно почуваюся в цій ситуації.

Як вважаєте, чи має право донька в подібній ситуації образитися на матір?

Фото ілюстративне – спеціально для ibilingua

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!