fbpx
життєві історії
Що я, що мої батьки, вже замучились пояснювати Артему, що таке житло не для нас. А вже тим більше брати його в іпотеку, яку ще декілька років виплачувати прийдеться. – Невже тобі в нас так погано живеться? Хочеться дуже сильно гроші “на вітер” викинути? – Після весілля ми стали жити з моїми батьками, у них трикімнатна, місця всім вистачає. Але ні, треба щось мудрувати

Що я, що мої батьки, вже замучились пояснювати Артему, що таке житло не для нас. А вже тим більше брати його в іпотеку, яку ще декілька років виплачувати прийдеться. – Невже тобі в нас так погано живеться? Хочеться дуже сильно гроші “на вітер” викинути? – Після весілля ми стали жити з моїми батьками, у них трикімнатна, місця всім вистачає. Але ні, треба щось мудрувати…

Якщо ви подумали, що мій чоловік творча людина, і мріє про студію, в якій буде створювати свої художні шедеври, то хочу вас розчарувати. Йдеться про ті студії, які відносяться до класу самого економного житла. Подібні “квартири” ростуть, як гриби. Наспіх зліплена коробка з пінобетону. Звукоізоляції ніякої, балконів немає, стеля – 2м. 30 см, ну і всі інші “принади”.

Я була у знайомої в такій “студії”, це просто “кошмар”! Про стіни склалося таке враження, що вони встановлені просто для того, щоб не бачити сусідів. Можна було абсолютно не прислухаючись дізнатися всі новини товаришів по нещастю (я маю на увазі мешканців “студій”). Якщо зробити музику трохи голосніше, то була підозра, що ці стіни просто впадуть під тиском звуку.

І ось, чоловік поставив ультиматум – беремо кредит і купуємо таке, насилу повертається язик назвати, житло. Ми живемо з моїми батьками, проблем я не бачу ніяких, прекрасна трикімнатна квартира, у нас кімната з виходом на окрему лоджію, навіть два санвузли, вибачте за таку подробицю. Мій тато завжди із задоволенням спілкується з зятем, причому для спілкування у нього в барі завжди припасені напої аж ніяк не “студійного” класу.

Мама, звичайно, з характером, але до нас вона не лізе зі своїми порадами, однак може відчитати зятя, якщо він прибув додому (іноді трапляється) в стані близькому до втрати орієнтації. Я вважаю – за справу, потрібно сили якось розраховувати, не хлопчик вже. Крім того, начебто і непомітно, але на продукти ми практично не витрачаємо гроші. Холодильник, завдяки мамі, закривається з трудом. А це, погодьтеся, важлива стаття витрат.

Звичайно, навіть з урахуванням всіх цих благ, окреме житло краще, але “студія” – я про неї ніколи навіть не думала. Мама теж на моєму боці, намагається напоумити зятя, що це – гроші на вітер, радить назбирати і вкластися в нормальну двокімнатну квартиру. Обіцяє допомогти в якійсь мірі, але чоловік спить, і бачить нас в жаданій “студії”.

Повинна ж бути якась логіка у вчинках? Але поки ми не можемо його відмовитися від дивної ідеї.

Що скажете? Хтось живе в такій квартирі? Які плюси і які мінуси?

Фото ілюстративне – спеціально для ibilingua

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page